Kupnja novog C4 II

ZlatkoC4

Well-known member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

To si uzeo 1.6 e-HDI 114 KS?

Ja kupujem polovnog 1.6 HDI 112 KS. 93-KS mi ne odgovara zbog mlahavog mijenjaća, i zato jer nije baš neznam kako brz.:thinking:

A ovaj 112 KS je cool za mene.:cool:
Ako ti treba auto za utrke, onda ni motor koji spominješ ti neče pomoći::grin:

Evo nakon duge i bezuspješne potrage za odgovarajućim polovnjakom odluka je pala na novog C4 medveščaka+ (crni). Samo da se zrikta leasing i idem po medu:wub:. Nađoh ga na lageru;).
Dobar izbor sretno. I čim ga dobiješ slikeee. da se i mi malo divimoo...
 

hahehihoh

New member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Ako ti treba auto za utrke, onda ni motor koji spominješ ti neče pomoći::grin:



Dobar izbor sretno. I čim ga dobiješ slikeee. da se i mi malo divimoo...
Nije to da mi treba auto za utrke, nego je puno bolji osječaj sa 110 KS. Zato jer je mijenjač mnogo precizniji i na autocesti ima kod 130kmh samo 2200 obrataja u 6. brzini, međutim kad 90 KS ima 130kmh-2600 obrataja u zadnjoj-petoj brzini
 

ZlatkoC4

Well-known member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Nije to da mi treba auto za utrke, nego je puno bolji osječaj sa 110 KS.
imao sam prilike probati C5 sa motorom 160 hdi, kW/KS-120/163.
E da vidiš tek taj osječaj :rolleyes:
Iako meni ne treba jurilica, već auto za gušt. A kod preticanja uopće nije ljen niti C4 sa 92ks.
samo je i ljepih 34000eurića koliko je platio C5 u Njemačkoj...

Svaki Citrać ima svoje čari ovisno za čeg ti treba.:)
 

Silentshoot

Active member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Dali netko zna,da li kada kupiš novi auto dobiješ onu neku kao torbicu gdje možeš staviti trokut,onaj prsluk,kutiju s žaruljama i ostalo što bude u bunkeru? To sam imao na Peugeotu,pa neznam dođe li i tako u citroenu? Ili da tražim pa da kupim...
 

Silentshoot

Active member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

To mi je čudno,obično dođe,onako je duguljasta,da stane trokut,kutijica s žaruljama,mogu i rukavice i prsluk...puno njih to ima,i obično su od marke auta,tako da su očito dobili uz auto...moram ja ovlašteni malo stisnuti oko tih promo materijala,kišbrana,navlake za sunce i ostalog...
 

Chiffo

New member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Ovisi o salonu, mislim da oni čak to prodaju. Poznanik je kupio novi Porshe na Jankomiru i otvorio naprijed gepek i skužio da isto tako nije dobio ni trokut ni prsluk. A platio ga je milju kuna... Rekao je prodavaču da izvoli sjest u auto i otič do najbliže pumpe i kupit jer da ne miče auto sa parkinga dok mu to ne stave u gepek. Prodavač je na kraju o svom trošku to platio...
 

balki

Active member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Tzv "start kit. Nekom ga ponude sami od sebe, neki ga nazicaju... uglavnom svi iz salona izvezu auto sa njime (osim Linkresa:D)
 

Silentshoot

Active member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Ali sramotno je da u ovo doba pogotovo kupiš auto i onda se "šugaju" za to,nije problem to kupiti, ako imam za auto imam i za trokut,ali neke stvari su stvar principa...i ove tepihe što kao dobiješ,ma ja bih rekao da oni dođu uz auto,samo ih oni izvade i kao poklanjaju...
 

linkres

New member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Tzv "start kit. Nekom ga ponude sami od sebe, neki ga nazicaju... uglavnom svi iz salona izvezu auto sa njime (osim Linkresa:D)
Ja sam samo nažical osiguranje i probe, ali imal sam opremu od starog auta pa nisam htel cendrati kaj je bila super cijena :)
 

Silentshoot

Active member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Ja sam tu opremu prodao uz auto jer sam ju uz auto i dobio,jer fer je da novi vozač to isto ima u autu...računajući da kada kupiš novi od skoro 20 tisuća eura nije problem dobiti to uz auto...vidjeti ćemo kada dođe auto...
 

radojkta

Member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Ja sam isciganio tu torbicu sa obaveznom opremom kao da ti daju ne znam što!Al su mi zato prodali novi auto u koji sam natankao 59 i sitno litara goriva(inače rezervar drži 60 litara).A šta da mi je negdje stao!?5 litara goriva su bar mogli naliti!A tepihe sam morao platiti!
 

AX-ja

èudo jedno
Re: Kupovina NOVOG C4 II

nigdje ne pise da se to mora dobit.
to zavisi od salona do salona i o umjecu pregovaranja kupca.
pocevsi od obicnih nosaca za tablice pa na dalje.

sve ovisi o situaciji,netko dobije netko ne.
 

Konrad

New member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

dobro je dok imas ulja u motoru :D

cinjenica je da bi bilo korektno da se set obavezne opreme dobiva uz auto buduci je isti obavezan u autu
 

ZlatkoC4

Well-known member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Ali sramotno je da u ovo doba pogotovo kupiš auto i onda se "šugaju" za to,nije problem to kupiti, ako imam za auto imam i za trokut,ali neke stvari su stvar principa...i ove tepihe što kao dobiješ,ma ja bih rekao da oni dođu uz auto,samo ih oni izvade i kao poklanjaju...
Na mom bivšem C3 1,4 hdi sam dobio uz auto orginal citroen duguljastu torbu u kojoj je trokut. žarljice rukavice. A u drugoj je bio pribor za montažu.
Sad su neka druga vremena, pa sve manje davaju. Ali treba biti uporan i dosadan pa što se izvuče.

Još malo pa budu i osnovni kotači pod dodatnom opremom.:D
 

Krky

Lakerski profesionalac
Re: Kupovina NOVOG C4 II

nigdje ne pise da se to mora dobit.
to zavisi od salona do salona i o umjecu pregovaranja kupca.
pocevsi od obicnih nosaca za tablice pa na dalje.

sve ovisi o situaciji,netko dobije netko ne.
to se slažem..
al još bolje prejdeš ak imaš vujca, teca ili strica ;)
 
Na vrh