Kupnja novog C4 II

AX-ja

èudo jedno
Re: Kupovina NOVOG C4 II

dobro je dok imas ulja u motoru :D

cinjenica je da bi bilo korektno da se set obavezne opreme dobiva uz auto buduci je isti obavezan u autu
ma trebalo bi puno toga.

trebali bi i stavljati pravi rez kotac a ne one sprejeve i ostale ****arije.
sprej si mogu i kupit sam na svakoj pumpi.

ali to su vec druge igre..
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Al su mi zato prodali novi auto u koji sam natankao 59 i sitno litara goriva(inače rezervar drži 60 litara).
****unski, stvarno. Mogli su ti barem reći da su ukapali nekoliko kapi u njega.
 

Damaj

Active member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

A što tek reći na das auto kojem je i pepeljara dodatna oprema, doduše u većini slučajeva to ne platiš, ali je to DODATNA OPREMA! :surprised:
 

Silentshoot

Active member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Ah...očito sve treba pitati i platiti...ali ja još čekam auto tako da ćemo vidjeti što se od njih da još izmuljati...
 

Scorpyo

Active member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

A što tek reći na das auto kojem je i pepeljara dodatna oprema, doduše u većini slučajeva to ne platiš, ali je to DODATNA OPREMA! :surprised:
Khm...

Citroen C4 Medvešćak +

Pepeljara je isto dodatna oprema koja košta 200 Kn. Rekao sam da sam nepušać i da mi ne treba pa sam dobio odgovor da se to ne može maknuti. Odnosno da moram platit a ne moram koristiti...
 

Silentshoot

Active member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

To te onda netko laže,ili svaki salon ima svoju politiku,kada sam nedavno naručivao auto,mogao sam dodati 100kn i dobiti pepeljaru i upaljač,ali nepušači smo pa nismo uzeli...
 

ZlatkoC4

Well-known member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Khm...

Citroen C4 Medvešćak +

Pepeljara je isto dodatna oprema koja košta 200 Kn. Rekao sam da sam nepušać i da mi ne treba pa sam dobio odgovor da se to ne može maknuti. Odnosno da moram platit a ne moram koristiti...
evo ja sam svog medu 2 + dobio i kad sam ga naručivao mi je cijena kad smo sve zdogovorili skinuta zbog keš plačanja, te sam onda još rekao da neču pepeljaru i upaljač, također smo nepušači i cijena mi je smanjena za 100kn. a vidio sam u ponudi kad uzimaš pepeljaru i upljač je 100kn.

Iako se sad nešto šuška u citroenu da če c4 iči gore.
 

Damaj

Active member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

E Zlatko što ne reče, trebao si naručiti pa bih ti ja dao 100 kn a ti meni pepeljaru. Ja svoju poklonio šogoru jer ni ja ne pušim u autu (ali sam pušač). Kada kupuješ odvojeno pepeljara je znatno skuplja (ako se ne varam skoro 200 kn).
 

Scorpyo

Active member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Ma puno toga je trebalo ali sam auto kupovao kod antitrgovca.

Kasnije je njegov šef ispravio neke stvari ali ovo je definitivno prvi i zadnji auto koji sam kupio u tom salonu.
 

nero81

Active member
Donator foruma
C4 MEDVEŠÈAK+ e-THP 130 BVM6

Planiram kupiti novi c4 i zagledao se u ovaj sa motorom 1.2 i 130 konja. jos mi u obzir dolazi i focus 1.0 sa 125 konja ali nekako naginjem citroenu posto ih vozim cijeli zivot ,a i imam ovlasteni servis u gradu...trenutno vozim xsaru 1.4 staru 16 godina...sta kazete na taj motor/auto? ohrabrite me malo :D
i jel zna netko dimenzije guma? 16"
 
Posljednje uređivanje:

Silentshoot

Active member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Ne bih uzimao te downsizeing motore,jer to je po meni dobro do 150 t km, poslije kao i formula...gume u mislim kao i meni 205/55/16...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Kupovina NOVOG C4 II

Nije ti hitno kupit auto? I jedan i drugi od sljedeće godine na tržište dolaze osvježeni... cjenik za novog Focusa je neki dan došao.

A ''prave'' benzince nude još samo azijati u toj klasi... mada ne treba biti skeptičan previše, nije baš jučer tehnologija došla. Ako ćeš tako gledat, mene je više strah modernih dizelaša sa hrpom ekoloških dinđaminđa... Treba se prepustit budućnosti :D
 
Posljednje uređivanje:

nero81

Active member
Donator foruma
Re: Kupovina NOVOG C4 II

kako se ponasa 1.6hdi sa 90 konja po autocesti? na jednom testu sam procitao da nakon 140km/h motor pocinje jako bucit i grubo radit. zanimaju me vasa iskustva.
 

Scorpyo

Active member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

kako se ponasa 1.6hdi sa 90 konja po autocesti? na jednom testu sam procitao da nakon 140km/h motor pocinje jako bucit i grubo radit. zanimaju me vasa iskustva.
Meni najvažniji dio "ponašanja" na autocesti...

Tempomat podešen na 120 Kmh, trenutna potrošnja se kreće između 2.7 i 3.5 litara, domet raste umjesto pada... :whistling:
 

Silentshoot

Active member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

S tim da će ti s tempomatom nekada i povećati potrošnju...jer će se uvijek truditi držati 120km/h pa ako je uzbrdica morati će dodati gasa pa potrošnja raste....
 

ZlatkoC4

Well-known member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

kako se ponasa 1.6hdi sa 90 konja po autocesti? na jednom testu sam procitao da nakon 140km/h motor pocinje jako bucit i grubo radit. zanimaju me vasa iskustva.
za buku još nisam čuo da se itko žalio.Kao niti na to da motor grubo radi. Pod uvjetom da je imao redovne servise. Autić je super i odlično parira na autocesti, uz dosta malu potrošnju, ako voziš po ograničenju.

Onome kome treba taj auto za naganjati onda bolje nek si uzme 115ks. 6br.
 

markan1000

Well-known member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

naravno da će bučiti više nego onaj od 115 ks, ali onaj od 115 ks, ili barem onaj od 110 kojeg ja imam, je ekstremno tih, pa sad ne znam kolika razlika može biti...
 

ZlatkoC4

Well-known member
Re: Kupovina NOVOG C4 II

naravno da će bučiti više nego onaj od 115 ks,
ako se vozi normalno nema nikakve buke koja nije normalna. A svaki auto je bučan kad je u krajnim granicama obrtaja i brzine.:grin:
c4 1.6hdi 90ks i pri brzini od 170kmh ne stvara neku posebnu buku.
 

nero81

Active member
Donator foruma
Re: Kupovina NOVOG C4 II

ako se vozi normalno nema nikakve buke koja nije normalna. A svaki auto je bučan kad je u krajnim granicama obrtaja i brzine.:grin:
c4 1.6hdi 90ks i pri brzini od 170kmh ne stvara neku posebnu buku.
e to me zanimalo. jer po autocesti necu vozit 130 nego cu 150.
 
Na vrh