Kako ste zadovoljni sa C3??

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Aaaa,to se na merđana odnosilo :D:D
Ja osobno mislim da je to i više nego povoljna cijena za c3 :whistling: Uzimaj ti to dok je vrijeme :D:D
Naravno,prvo sve dobro provjerit ;)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Deda,kaj nisi rekel prije ? imal sam ti ja jednog "oldtimera" s nišanom..115 dizel iz 75-e :D:D
 

deda

New member
Imal sam i ja nekad W123 200D,ne dugo jer mi je išel na živce,popušil sam cijelu cigaretu dok je došel do stotke,inaće je bil ko novi i malo km,tak da sam se vozil jedno pol godine i dobro ga vtopil,zaradil sam na njemu dva soma DM.
 

igor266

New member
Koji merđan i kolko oče za njega?Da si ja kupim jednog s nišanom.
neznam ni ja i mene zanima, ovaj tjedan je rekla da dopeljam c3 kod mene doma jer mora vratiti tablice, a ako skine tablice kod zgrade, auto će biti u djelovima u roku 2 dana. Što se tiče merca, čini mi se kako se sjećam da je riječ o E220 d ili E220 cdi, tako se nešto sjećam da je pričao, vidit ću do kraja tjedna
 

RI-C3

New member
jučer sam napravio servis
promjenio sam filt.ulja,ulje,filt.zraka,propuho filter klime,svječice,antifriz.
Jedino nisam promjenio ulje od kočnica jer se majstoru nije dalo zajebavat s tim,kaže puno zajebancije s tim.

Sada bi po nekim pravilima trebao biti na miru do druge godine.:)

Stavio sam novi crveni antifriz a maloprije pogledam u posudicu a ono skroz zeleni antifriz,nije mi baš jasno u čemu je kvaka ,ali valjda bu sve ok.
Valjda je originalni bio zeleni pa su se sad malo pomješali:)
 

RI-C3

New member
bio sam cijelo vrijeme uz auto budi bez brige:)
nemam pojma kako je to ispalo ,ali valjda bude ok.

inače netko je spominjao da u autu ima čak 5 litara i više antifirza a meni je istočilo samo oko 2.5 litre...
 

1587 VTS

New member
Kaj nije ona spika da se crveni i zeleni nebi smeli mešat :confused::confused:
Iskreno nemam pojma, svasta mozes cut, ne opterecujem se s tim :whistling: Ja sam ga mijenjao na 40, procjenjujem da su ostale 2 litre starog, sve je za sad ok :angel:
 

RI-C3

New member
očito je da je originalni bio zeleni a sada su mi pomješani crveni i zeleni,malo sam zabrinut ,ali neću se opterećivat sada s tim.
za sada ništa ne curi pa se nadam da i neće:meh:

prije nego sam mijenjao antif.bio sam uvjeren da je unutra crveni jer posudica je bila kao malo crvenkasta.a ono ispostavilo se da je zeleni unutra.

sad je gotovo,valjda će biti ok.
 

zoran37

New member
Evo da i ja nešt napišem, pitanje je kako ste zadovoljni sa c3. Ja neznam kako sam zadovoljan jer nemam c3 a nisam se nikad ni vozio u c3. :whistling::whistling:
 

zoran37

New member
očito je da je originalni bio zeleni a sada su mi pomješani crveni i zeleni,malo sam zabrinut ,ali neću se opterećivat sada s tim.
za sada ništa ne curi pa se nadam da i neće:meh:

prije nego sam mijenjao antif.bio sam uvjeren da je unutra crveni jer posudica je bila kao malo crvenkasta.a ono ispostavilo se da je zeleni unutra.

sad je gotovo,valjda će biti ok.
a ja sam u prošli auto nagurao svega i svačega pa je bilo sve ok. Bio je unutra crveni al jako slab pa sam ispustio litru i nalio litru nekog ekološkog antifriza(koncentrat) pa mi je to izgledalo preslabo pa sam kupio još litru ininog koncentrata a on je zelen i nalio to. Nije se smrzlo ništa a to je važno. A i auto je otišao od mene.
 

1587 VTS

New member
očito je da je originalni bio zeleni a sada su mi pomješani crveni i zeleni,malo sam zabrinut ,ali neću se opterećivat sada s tim.
za sada ništa ne curi pa se nadam da i neće:meh:

prije nego sam mijenjao antif.bio sam uvjeren da je unutra crveni jer posudica je bila kao malo crvenkasta.a ono ispostavilo se da je zeleni unutra.

sad je gotovo,valjda će biti ok.
Ma nista ne brigaj, pali i vozi, rekao sam ti :) Iskreno mislim da to nema veze. Ako te tjesi i kod mene je sad malo blazi mix unutra, auto radi ko sat, uopce se ne opterecujem ;)
 

Olaf

New member
Kad se ispusta treba otvorit cepove za odzracivanje da izade iz motora sve i ima iza pumpu plasticni cep na kojem se ispusta jer ti je termostat zatvoren pa se samo posuda i hladnjak isprazne
 
Na vrh