Iskustva sa servisima: OPĆENITO

Olaf

New member
Ja imam takav rezim da radim na 2-3 odjednom i desi se da se izgubim jer nije moja krivnja nego onih koji takav rezim stvaraju
 

deda

New member
Re: Iskustva sa servisima

Ja osobno mrzim da mi netko visi nad glavom dok mu nešto radim i tek mi onda nejde niš kako treba.Napravim sve kako se dogovorim i više čak i nikad mi ne pada na pamet da nekog prevarim,jer to će se kad tad otkriti,a onda kad jednom krenu priče,nema povratka.Uglavnom kada mi je netko došao i vidio kako radim nekom drugom,osim par bezveznjaka nitko mi nije ćučao kraj mene dok sam mu radio.A da se griješi ,griješi se pa nismo roboti,ali to onda uz duboko izvinjenje popravim.
 

kix hdi

New member
Re: Iskustva sa servisima

Ja osobno mrzim da mi netko visi nad glavom dok mu nešto radim i tek mi onda nejde niš kako treba.Napravim sve kako se dogovorim i više čak i nikad mi ne pada na pamet da nekog prevarim,jer to će se kad tad otkriti,a onda kad jednom krenu priče,nema povratka.Uglavnom kada mi je netko došao i vidio kako radim nekom drugom,osim par bezveznjaka nitko mi nije ćučao kraj mene dok sam mu radio.A da se griješi ,griješi se pa nismo roboti,ali to onda uz duboko izvinjenje popravim.
POTPISUJEM :stovanje:
 

Olaf

New member
Re: Iskustva sa servisima

Olaf,dali je stranki omoguceno gledati sta se radi kada popravljate aute u tvom servisu

ja gdje teram auto gledaj do mile volje(naravno ako mu treba vise vremena necu tamo spavati),sam majstor mi je rekao poucen losim iskustvom da i on zahtjeva da bude prisutan kada njemu netko nesto popravlja.


i da.....kada sam tero u ovlasteni zalio sam se da kocnice skripe,pa to vam je tako pa vamte,tamte sad promijenio pakne i sve 5.
znaci pet godina mi skripale kocnice,ali nisam se natezao sa njima,ko da vozim lokomotivu je znalo biti ponekad

servis je znao u cemu je problem ali......

onda tatu lupi neka zena u zadnji blatobran,i to su masno naplatili od osiguranja cinimi se nekih 17 tkn a a onu plastiku nutarnju od blatobrana nisu promijenili,koja je isavijana i dan danas

paludio sam kada sam to vidio ali sam i to presutio posto nisam ja preuzeo auto nego tata
mozes gledat samo da majstora ne tlacis i ne dises mu za vratom jer mu se tako smanjuje koncentracija
 

neortic

New member
Re: Iskustva sa servisima

E ljudi moji... a jos bit zensko pa doci u servis...

Evo, ja kad pomislim da opet trebam na servis dodje mi da se ubijem...
prosli put su mi sve izlagali da su napravili a nisu nista, neke dijelove na mom voljenom novom auticu zamijenili starima... uuzas!

A i sad nakon tri godine surfanja ne mogu procitati da netko preporucuje otici u iti jedan servis u Zagrebu... Pa jel to normalno??

Ne mogu se pomiriti da opet moram ostavit auto negdje nekome i vjerovatno ga dobit s nekoliko promijenjenih dijelova (al ne na bolje :)) i slusati bedastoce koje su ti frajeri vec u stanju servirati... (npr trebam promijeniti naslon za ruku na sjedalu vozaca, kaze lik - uuu morate ga ostavit, tu limar ima 3 sata posla?????????? i slicne komedije)
A da ne kazem da sad moram i popravit nesto sto sam slupala... drama drama

Jednostavno, moj odgovor je da uopce nemam pojma vise sta da radim sa servisiranjem auta, ocajna sam.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Iskustva sa servisima

Još kad bi nam se predstavila,rekla koji je auto i te neke ostale "generalije" :whistling:;):D:D
 

neortic

New member
Re: Iskustva sa servisima

hi hi :) ma sta o meni ajmo o mom autu :)

a kad sam kupovala bio je... jedan i jedini.... C3 <3

danas jedan jadni mali napaceni auto koliko su ga izmaltretirali...

a tkoooo zna sto ga sad ceka na novom servisu :)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Iskustva sa servisima

U koji servis si ga do sad vozila :confused: Kaj ti je autu ? Na to sam mislil kad sam rekel malo više "generalija" :cool::D
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Iskustva sa servisima

stavi slike auta u garažu, pa ćemo procjeniti koliko je napačen :D
i u koji si servis išla?
 

neortic

New member
Re: Iskustva sa servisima

ma jedan stup me malo slucajno udario...
mislim, kako me malo udario a lose izgleda... :)
udarena i oderana vrata i udubljen prednji blatobran...

pa sad kasko-ne kasko dilema za prvi krug, gdje na popravak drugi, tj i za servis koji bi sad trebala napraviti uskoro...uh uh

tako sam eto dosla do vas ovdje, pa se malo pozalila :)

a prije... prije sam isla kod autoluke...
 

Vash

New member
Re: Iskustva sa servisima

Javi se Olafu i ne brini.:)

Tako je i moj stari rekao da je malo krivo procijenio udaljenost od ograde, kada je pijan sa punim gasom u rikverc ispeglao cijela vrata i blatobran.:D
 
Na vrh