GA by deda

deda

New member
Re: GA

Full cool ,jesi to ti u Slavonskom Brodu? Jebemti kak ja neznam da tamo netko preuređuje Xantiju.Može kakva inspekcija kada dođem u SB ?
 

fullcool

New member
Re: GA

Full cool ,jesi to ti u Slavonskom Brodu? Jebemti kak ja neznam da tamo netko preuređuje Xantiju.Može kakva inspekcija kada dođem u SB ?
hihi, deda to je bila šala sa xantiom, treba malo bolje pogledat slike ali u stvarnosti pripreme su u tijeku, nešto se mora napravit il ds ili xantia, sad imam dizelku a to ne ide nikako "oben ohne", možda se dočepam neke active, jeftine su pa ako ne bude išla prerada završiće u dijelovima, a ds bi bilo šteta upropastit, ima jedan ds karavan u oglasima, još ranije sam razmišljao o preradi karavana u kabrio jer imaju drukčiji zadnji kraj, konkretno mislio sam na cx karavana nekad prije, kad stignem moram napisati kako sam jednom kupovao ds, prije petnaestak godina, žao mi uvijek što ga nisam kupio:mad:

@deda

jedno ozbiljno pitanje, isplati li se nabaviti alat za izradu cijevi hidraulike,
ima li možda neko to u hr, alat je kao onaj za cijevi od kočnica samo ovaj ima nastavke za citroenov oblik završetaka, uz to se nude cijevi koje ne hrđaju pa traju doživotno, i sav ostali pribor je u ponudi
 

deda

New member
Re: GA

Svakako se ispalti,imao sam ga i ja i masno ga platio nekada,mislim da je koštao preko 500DM,a to je onda bila velka lova,samo sam ostao bez njega,posudio,nestao alat i tip kojem sam ga posudio.Trebaće će za izradu bilo kojih lajtunga,a ne samo za aute.
 

fullcool

New member
Re: GA

sad je oko 500 eura, plus cijevi matice i ostalo što treba imati da se uopće može raditi, a na koje druge lajtunge misliš, ovo je samo za citroene hidrauličare,
za cijevi kočnica treba extra nadoplatit, btw za crijeva klime imam specijalnu presu već par godina, e sad ako gledam zaradu samo od crijeva onda je još nisam isplatio, ako gledam na dodatni posao koji ti donese takva spravica onda je to nešto drugo

@deda

da u brodu sam i može inspekcija samo nemam sad ništa interesantno u dvorištu:)
 

deda

New member
Re: GA

Ovaj tjedan je Ga u paviljonu 11a u sklopu Transport autoshoua u Zg.Danas sam ja tamo popodne i subotu cijeli dan.
 

deda

New member
Re: GA

Bio sam jučer na oldshool okupljanju kod kockice na Prisavlju i pozvao sam dedu ćiji je GA bio jer stanuje u neboderu odma do parkinga.Deda sa bakom došel na štakama i gledao auto koji je on odpeljao u Cios.Bilo je dirljivo oko srca kada su ga gledali i skoro su se rasplakali od dragosti kaj im je auto spašen i ponovno uređen i opet živi.Deda je rekao ono: auto će živjeti i dalje,a ja se spremam na put na onaj svijet.
 

deda

New member
Re: GA

Znam,viđao sam ga,kada smo dedu pitali jel bi ga prodao,tražio je prije tri godine 12 000 kn,pa onda za jedno godinu 8 000kn,u međuvremenu je kupio nove gume,menjao kugle,navodno kvaćilo,koje nije bilo menjano,jer kada sam ja vadio motor bilo je pri kraju,uglavnom naplaćal se je popravaka,još koliko,a svi koji su radili na tom autu sve su sfušali.Ostavili smo mu broj kada se zmisli neku realnu cijenu da nazove,međutim niš nije zvao i odpeljao ga u Cios,tak da sam ga od tamo igrom slućaja spasio. A sad mu je drago kada ga vidi,eto to su naša posla.
 
Na vrh