Dnevna svijetla

Milosh

Test
Bome koliko ja čitam po forumima, kod vas se zakon daleko više primjenjuje u STP-ovima nego u BiH. Znam hrpu ljudi koje zbog ledica i skoro nevidljivih folija vraćaju sa tehnickog. Zato je po meni sigurnije i pametnije ugradjivati stvari koje možeš lako izvaditi ili zamjeniti.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
To ti je sve zbrda zdola kod nas. Glavni faktor prolaska ti je čista sreća, kako potrefiš reklo bi se.
Ipak živimo u neuređenoj kriminalnoj tvorevini, pa se isto odnosti na stanice za TP. Nešto što neće proć u jutarnjoj smjeni, proć će u popodnevnoj. Pravila i standarda nema.

No puno pomaže da modifikacije budu smislene, da unaprijede sigurnost/funkcionalnost auta. Ili da ih je pak lako sakriti kod pregleda...
Nemam ništa protiv da ruše debile radi ksenona bez leće, folije na prednjim staklima ili razno razne nabacane ledice (makar ni to ne rade stalno).

Ove gore ledice od Musketiera su malo ozbiljniji proizvod, s obzirom na porijeklo siguran sad da dolaze sa svim certifikatima. Što bi značilo, 300injak kn za mali atest i potpuno su legalne.
 

Phantom

Drajver

Milosh

Test
To ti je sve zbrda zdola kod nas. Glavni faktor prolaska ti je čista sreća, kako potrefiš reklo bi se.
O tome ti pričam, kod vas treba sreća da prođeš na tehničkom ako nisi 100% legalan, a kod nas ne treba ni sreća, dovoljno je da se pojavis. :D

Što bi značilo, 300injak kn za mali atest i potpuno su legalne.
To je odlično i jeftino, ako se može.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Na vrh