C4 II - Pozitivna iskustva

balki

Active member
re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Sitnicari umiru nezadovoljni:D
i ja sam svog malo setao preko vikenda i stvarno je ugodan za voziti. Bregovi, serpentine, zavoji a nemoram saltat ispod 3. brzine;-) Probao sam malo ABS i radi odlicno i kotaci s kojima moze grebe ko macak dok npr Fiesta otpusta sve kotace zato sto je jedan rasterecen i gubi trakciju. Osjecam da ce mi to biti dobar suputnik:cool:
 

sina

New member
re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

pozz eto sam da napisem par rijeci C4 je fakat dobar auto imamo ga u firmi prosao 200tk samo 2 kvara i to mjenac i kutija sa osiguracima tako da me taj auto ugodno iznenadio :)
 
Re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Pozdrav Citroenaši,a pogotovo II-jkaši...!
Evo mene nakon dugooooo vremena. Ustvari bio sam tu,čitao vaše postove i suzdržavao se od komentara. Baš da vidim što će vrijeme donijeti,pogotovo sa mojom II-icom.
I eto,ako dopustite moje skoromno mišljenje situacija se stabilizirala. Podjednak je broj onih ZA i oni PROTIV C4 II. Što je po meni za auto srednje klase super.
A moja C4-vorka...i dalje mi je savršena. Prošli smo zajedno 40 000 km. Obavili danas redovni servis i sve je super. I zamislite još ćemo dobiti i nove diskove i to u garanciji,bez ikakvih mojih primjedbi i zahtjeva. Ljudi se sami ponudili.
Cvrčci u kabini,čekić u motoru,cigle u gepeku i sl. nam je i dalje velika nepoznanica. Elektronika i mehanika rade ko sat (francuski) i sipamo gorivo,vozimo se i tako evo već 20 mjeseci.
I po meni kada se vratim tih 20 mjeseci i malo više,zbrojim uloženo i sada dobijeno...SAVRŠENI C4 II
Ajd uživajte...
:cool:
 

Luca

Active member
Re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Eto, ovo je bas ljepo cuti, tj procitati da ima itekako zadovoljnih ;)
Ni ja se ne zalim al sam sretan kad i drugima dobro ide :cool:
 

c4 power

New member
Re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Eto i ja sam 28.6.2014 obavio drugi servis jer je prošla godina dana.Trenutno imam 30710km. U proteklih 12 mj. sam napravio samo 10500km ali svejedno sam radio servis. Kao i prošli put Ineo 5w30 ecs, svi filteri i to je to.
Pregorila jedna žarulja pozicije, a sve ostalo je toči-vozi. Niti jedan jedini kvar ili bilo što drugo. Nadam se da će tako i ostati. Eto i jako dobar prijatelj je na mojem iskustvu korištenja C4 prodao opel astru i kupio novog C4 medveščak+ , i još dobio grijanje siceva i bluetooth box te naravno automatsku klimu i metalic boju mativoire beige.
Gledajuči druge ponude te klase automobila koje je razmatrao, sa tom opremom, cijena je bila od 15-25 tisuća kuna povoljnija što nije zanemarivo.
 

knez-bj

New member
Re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

A što je to sa diskovima da ih mijenjaju pod garancijom?
 

charllie

Active member
Re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Valjda tvornickom greskom bili zamijenjeni lijevi i desni kao kod mene.:angel:
 

La Marche

Iskreni optimist
Re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

postoje, postoje!
Lijevi kotač/desni kotač.
Desni žmigavac/lijevi žmigavac.
Lijevo plućno krilo/desno plućno krilo.
Desni disk/lijevi disk.
:angel:
 
Re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Navodno su se iz nekog razloga neravnomjerno trošili, a obzirom na kilometre imam pravo na garanciju. Tako kažu.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Ako su se diskovi neravnomjerno trošili, dal će njihova zamjena stvarno pomoć? Sumnjam da je tu problem u diskovima.

Ovo mi zvuči kao klasična priča ovlaštenih :D Samo da te skinu s k*rca dok ne istekne garancija.
 

Joka

New member
Re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Danas malo vožnje, Požega - Beograd - Požega, 500 km, 4 osobe i klima, brzina 130 - 140 km/h, 10 tak km vožnje po Beogradu, prosjek potrošnje 7.1, VTI 95, ja zadovoljan.
 

knez-bj

New member
Re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Danas se vratio sa mora, 600 km starom cestom, 200 km autoceste, i na moru 100 km (2.,3. brzina) i ukupni prosjek 4,70 (HDI 92 ks). Odlično s obzirom da nisam baš bio spor (žena me skoro istukla kad sam uletio u šakrice), prestigli me samo oni sa dva i više auspuha...
 

matash

New member
Re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Evo nakon duuuugog izbivanja da ostavim poruku.
Ja sam prije 3 g kupio novog isto 1.6 vti 120 ks. Redovno servisiran, jednom godisnje, sad se blizi redovni servis. Prosao 52 000 i za sad jedino zarulja pozicije promijenjena. Ostalo sve ok. Radi ko i prvoga dana (bez zaj...ncije), zadovoljan. Trosi 7,2 litre prosjek izracunat ali je i po kompjuteru, a jbga, obiteljsko auto ne ganjam se :) ali ga ni ne stedim. Normalno se vozim.
Neznam sto dodatno navesti. Haubu zamijenio u garanciji jer je hrdala iznutra i sad trenutno trazim servis da ga servisiram u Zagrebu, neki ok servis i to, Volovcica, Borongaj i tak, a da bude bez muljanja. Ovlasteni ga dere li ga dere. Vozio ga u Tratinsku i ok su bili. Znam da ima tema za servis i budem tamo postavio post. Eto, to bi bilo to. Pozdrav svima.
 

ZVAJ

Skoro zreo
Re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Pozdrav svima!
Da napišem koju. Treća godina eto prošla, garancija istekla. C4 120VTI. Bio na servisu 41tkm ili godina dana. Ne znam zašto ali su promijenili svjećice u ovlaštenom servisu. E sad, muči me jedna stvar, navodno se od temperature iskrivio poklopac filtera ulja. Stavljen je stari ali sa napomenom što prije zamijeniti. Ima li netko takvu zamjenu već napravljenu.
Cijena mu je više od 400kn plus rad... Shit plastika !!! Za zamjenu su i amortizeri petih vrata, ali to neće ići u ovlašteni... preskupi su...
Da, na kiši i dalje zujanje u farovima, ali se visina snopa svjetla ne mijenja. bzzz bzzz. bzzz bzzz. i tako stalno.
Sve ostalo nema problema. Lp svima
 

ZlatkoC4

Well-known member
Re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Za ovo sa poklopcem ulja ne znam. Ali ovo sa forovima sa bzzz. ti je uistinu fora probaj sa malo glazbe razbiti to bzzzz. :palacgore:
 
Na vrh