ZX facelift

ExOduS442xb

Racing
Cuo sam da je ZX jako popularan u Kini, ocito se tako dobro prodaje da su mu odlucili produziti zivotni vijek, nesto kao p206+.

Iznutra je dobar, iako osobno izvana mi je ZX original ljepsi, ima agresivnije linije:)
 

Sale123

New member
To su predobra vozila za kineze s obzirom da su do sad vozili bicikle ROFL

Ovo je pre veliki skok za njih, sa bicikla u Zx-a, ja bi im dao da prvo voze Spaček, pa nakon nekih dest godina vožnje na Spačeku bi im odobrio Gs, pa tek onda ZX itd...
 

Dalibor

Dado Tornado
Cuo sam da je ZX jako popularan u Kini, ocito se tako dobro prodaje da su mu odlucili produziti zivotni vijek, nesto kao p206+.
evo najnovija verzija :D
nema do kineza...
ZX ŽIVI VJEÈNO!!! :D




zovu ga fengshen ili s30...
ima 1.6 motor i 105ks, dugačak je 4,5m...

iznutra je isto extra :D


ima i kratka verzija :D
http://www.21tradenet.com/news_2011-1-20/84828.htm



par slika unutrašnjosti i motor :palac-gore:





dobro poznato stražnje vješanje sa masu citroenpežoa :palac-gore:
 

Sale123

New member
Ja baš ne vidim nikakvu sličnost sa Zx-om i Citroenom, prije bi rekao da je to mutant Hyundaia i30 i Škode Octavie :wtf:
 

deda

New member
Ma sve je to plastićni šrot,a koja je marka tak je svejedno,pa na kaj sve to lići,ko djećje igračke.Hrpa otrovne reciklirane plastike i lampica.
 

ExOduS442xb

Racing
Što se tiće te Floride kad si je vec spomenio, citao sam da je bila jedan od prvih automobila koji je na računalu dizajniran, da je ime Florida dobio zato što je bio namjenjen za americko tržište, rađen od kvalitetnijih materijala za razliku od prijašnjih proizvoda, novi 1.4 motor u rangu ostalih europskih proizvodjaca, aerodinamika 0.32, niža potrošnja itd itd 1987 godine predstavljen.
It was designed by Giorgetto Giugiaro at Italdesign. Nemojte me zezat :D

Svijetli uvid daljnji razvoj SFRY autoindustrije. Totalno se dogodio kontra efekt.
Jbg-a

Edit:
Engine 1.1 L 60 hp (gasoline)
1.3 L 68 hp (gasoline)
1.4 L 70 hp (gasoline)
1.6 L 83 hp (gasoline)
1.6 L 95 hp ( PSA gasoline engine) :D
 
Na vrh