Zamjenski kljuc (daljinski)?

Biliæ

vlaj
Stari je nakon bezbroj padova odlucio rec dosta.. Postoji li mogucnost za ne bas preskupu zamjensku varijantu??
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
U čemu je točno problem? Ako samo kućište treba, oni su siću?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Naravno, imaš to na dosta tema tu pokriveno. Možeš si sam naručit preko ebaya pa mijenjat, ili kod nekog boljeg ključara to riješit. Obično po trgovačkim centrima to često nude
 

Biliæ

vlaj
Da malo ozivim temu-jos uvijek ista prica sa mogucnoscu kupnje kucista po centrima??
Ima li itko mozda kakav link na neku kvalitetnu opciju?
Zivili
 

Mirage

Well-known member
Ekipa mogu li upariti s svojim autom daljinac od identičnog Peugeot partnera koji je karamboliran. Trebao bi samo kućište i bateriju promjeniti kjuč je ispravan?
 

sir.Oliver

Well-known member
ako ne menjaš pločicu , nema problema . ali ako misliš na komplet ključ , ili samo elektroniku iz njega , mislim da ne može .... nisam siguran za citroen , ali kod opela znam na 100% da to ne ide ....
 

sir.Oliver

Well-known member
ako elektronika ostaje tvoja , nema problema . ako je elektronika od drugog auta , prije će biti ne , nego da .... mislim da ne može zbog koda ... znaliji neka me isprave ako griješim , ali mislim da se ključ nemože prekodirati
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Ako vadis ploču i stavljas u drugo kućište, nema problema. Osim sto moras i narezani deo promeniti. Mada mi je kljucar rekao da to nema puno veze. Jer mi je na zamenskom skoro duplo krace urezan. Elem, imam 4 kljuca sada :), 2 origigi(ne radi daljinski), zamenski kome ne radi daljinski ali radi sve ostalo. I poslednji zamenski kome radi sve, kinezara KEYDIY
 
Na vrh