YouTube

sino

Member
Kamera je kupljena sjcam4000 tako da će sljedeći klipovi biti puno kvalitetnije snimljeni:)

Franzg super ti je kanal, i ja sam se subscribao na tvoj :)
 

ZlatkoC4

Well-known member
Hvala na videu iako bih ja ovo nazvao usporedbom pločica i cijena a ne recenzija pločica. Mislim da bih za recenziju trebalo ipak više a to je da se pločice testiraju na istom autu i onda se usporedi nijhovo kočenje, trajnost, škripanje. naravno treba se znati i na kojem su disku kojeg proizvođaća jer ne ponašaju se na svim diskovima pločice jednako.

Pohvalno je svakako tvoj trud da drugima dočaraš neke stvari iz ovog segmenta.
ali kao što rekoh treba ići onda još dalje kad si već u tim vodama.
 

vborovic

C5 modifikator
Potpisujem Zlatkov komentar ... :) ... usporedba novih (osim po cijeni) nema nikakvog smisla ... a dal imaš 4 auta na raspolaganju da na svakome testiraš 4 različita kompleta na 20 tkm ... sumnjam (možda, jednog lijepog dana ak ti bude krenulo s time) ...
 

sino

Member
Hvala na komentarima i prijedlozima. Za sad nemam mogučnosti da tako testiram bilo koje dijelove al nadam se da jednog lijepog dana budem :) Sad kroz koji dan stavljam na svoj Peugeot 308 kombinaciju Textar pločice i Ferodo diskova pa javljam iskustva.
Imate kakav prijedlog šta bi voljeli gledati ili šta gledate na yt?
 

ZlatkoC4

Well-known member
Imate kakav prijedlog šta bi voljeli gledati
Evo već si sam rekao testirati ćeš na svom autu textar pločice i ferodo diskove. trebaš si označiti negdje gdje si slobodan nekakvu liniju i izmjeriti kočioni put sa 50kmh pa recimo sa 70kmh trošenje diskova i pločica koliko se i dali se skuplja previše kočione prašine te dali cvile povremeno, stalno ili nikad. to objaviš pa kad budeš imao prilike tako neke druge istestirati onda ćeš imati sučim usporediti odnosno napraviti recenziju.

Pošto voziš Peugeot znaći PSA grupacija bilo bih ljepo zabilježiti kako se mjenjaju na tvom motoru razni filteri. ulje, karter, metlice brisaća itd. Te kako se pokazao koji proizvođać filtera koji je kvalitetniji i zašto. u glavnom u takvom stilu bih me nešto zanimalo da pogledam.
 

vborovic

C5 modifikator
A za sve to ti treba vremena, dakle, jedan kvalitetan prilog ne možeš pripremiti ispod tjedan dana (ne računam video montažu) ...
 

Brruno

Well-known member
Mozda kako skinuti rucicu mjenjaca na automatiku c5 x7 jer sam jednom probao na brzinu i vratio sve natrag hahaha.
Slazem se sa Zlatkom. Sve o tvom autu,sto kako,koja marka,kako se ponasa, mozda usporedba tvojih i tuđih iskustava itd.
 

sino

Member
Ekipa hvala na savjetima. Potrudit ću se da svaki sljedeći video bude što zanimljiviji i orginalan. Samo da se ovaj dosadan snijeg otopi i malo zatopli jer nemam garažu pa ne mogu trenutno ništa raditi na autu.
 

Franzg

New member
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=FqijJh5hXk8[/ame]

Evo jedan teaser za 2017. godinu :) puno putovanja je u planu, naravno vezanih uz aute, stay tuned for more :D
 

sino

Member
Pošto sam stavio par novih videa na kanal volio bih čuti vaša mišljenja, kritike i pohvale.
Vidim da su linkovi izbrisani pa vjerojatno nesmijem lijepit linkove ovdje. Link sa mog kanala nalazi se u mom potpisu.

Hvala ekipa
 
Na vrh