Xsara 1.9D DjoleNS

DjoleNS

New member
Pozdrav svim forumašima! Veoma mi je drago sto sam medju ljudima koji definitivno imaju ukusa kad su kola u pitanju! Trenutno nemam slika svoje Xsare, ali cu ih uskoro postaviti! Imam Xsaru 1.9D 2001. i do sad sam presao sa njom 150.000 za 4 godine koliko je kod mene! Prezadovoljan sam sa njom, ali imam jedan mali problem koji ne zna niko da mi reši, pa bih molio forumaše da ako neko zna, da mi pomogne! Imam utisak kao da ne kontrolisem auto u pojedinim situacijama, kao da mi plese po putu, a radjena je zadnja torzija i nigde nema lufta! kod god majstora da odem svi kazu da je sa trapom sve u redu, a ja ne mislim da je ok! plasim se sta ce se desiti tek kad padne sneg!
 

Konrad

New member
Re: Xsara 1.9 by StarSity

pregledaj selene prednjeg ovjesa, balans guma, poluosovine da nemaju zracnosti u zglobovima...

ja sam imao problem sto mi je prednji kraj vozila lelujao po cesti, ispostavilo se da su seleni prednjih vilica bili losi, stavio sam nove vilice i auto je isao ravno kao vol ROFL
a za svoju Xsaru otvori svoju temu da ne pises tu kod kolege
 

mrky55555

New member
Ej drustvo otvorio sam temu potrosnje xsare 1.9d, a vidim da vi imate slicne aute kao ja , pa ako smijem upitati kkako se krece potrosnja goriva kod vas? TNx
 

hacti

made in france
Ej drustvo otvorio sam temu potrosnje xsare 1.9d, a vidim da vi imate slicne aute kao ja , pa ako smijem upitati kkako se krece potrosnja goriva kod vas? TNx
ja sam godinama vozio xsaru S-1 1.9td i maximalno mi je potrosila 6lit (s klimom na auto-cesti pri 140km/h!!)
 
Na vrh