Xsara 1.9 by StarSity

StarSity

New member
Evo da predstavim xsaru i ovdje :D

2000g 250000km ukratko ima nekih malih sitnica za riješit izvana inače je super očuvana, pažena i mažena , evo malo slikica:








Malo smo jučer radili :cool: promjena kilera grijanja (uz pomoć kolege sa foruma)



a danas kad sam to sve kompletno sastavio pošto je još bio dan odlučio sam promjeniti i sajle od ručne, bivše su malo zapinjale...
evo jedna usred posla




uglavnom to je to za ovaj vikend..

moram jedan dan ovaj tjedan otić do bošiste nešto je xsara počela trokirat :mad:
ujutro upali ko metak bez obzira na temperaturu i nakon 15 sekundi normalnog rada jednostavno počne kašljucat.. i onda tako radi iduću minutu i onda je dalje opet sve ok :confused:
 

sLi

Dr. Xsara
a to je ph1.5, prijelazna faza...multiplex od ph2 na ph1 karoseriju

a kad vec pisem ovdje...mozda bi te zanimali farovi double optic (H7/H7), zatamnjeni, kao sa slike...
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Evo da predstavim xsaru i ovdje :D

2000g 250000km ukratko ima nekih malih sitnica za riješit izvana inače je super očuvana, pažena i mažena , evo malo slikica:

[url]http://img822.imageshack.us/img822/518/img1501km.jpg[/URL]


[url]http://img440.imageshack.us/img440/9231/img1494uu.jpg[/URL]

[url]http://img834.imageshack.us/img834/9880/img1503wm.jpg[/URL]
Djeluje veoma očuvan. Kako limarija tako i unutrašnjost.

Manji OT, je li ovaj protupožarni došao serijski ili si ga naknadno ugradio?

Malo smo jučer radili :cool: promjena kilera grijanja (uz pomoć kolege sa foruma)

Uff, skloni ovu sliku. :D Lagano me muka hvata. :D
 

StarSity

New member
a to je ph1.5, prijelazna faza...multiplex od ph2 na ph1 karoseriju

a kad vec pisem ovdje...mozda bi te zanimali farovi double optic (H7/H7), zatamnjeni, kao sa slike...
http://bilder.afterbuy.de/images/39955/TYC5320SuperTuning.jpg
odlično izgledaju ali nebi hvala, imam drugih važnijih investicija prije zime :D

Manji OT, je li ovaj protupožarni došao serijski ili si ga naknadno ugradio?
došao je serijski...nikad nije bio diran tako da je i pitanje dal je ispravan....

slika je super
kad sam sve skinuo pitao sam se tko će to sastavit :)

al da se pohvalim ostala su mi samo dva srafića viška
 

StarSity

New member
Mali update,

bila xsara kod bošiste dva dana i ustanovljeno je da je otišao relej koji regulira rad grijača, prerano ih ugasi pa trokira...trenutno sam u potrazi za tim relejom pa ako netko ima :whistling::whistling:
 

StarSity

New member
Mali update,

bila xsara kod bošiste dva dana i ustanovljeno je da je otišao relej koji regulira rad grijača, prerano ih ugasi pa trokira...trenutno sam u potrazi za tim relejom pa ako netko ima :whistling::whistling:
dopisivam se sam sa sobom :mad:

znači nabavljen je ovaj relej i stavljen ali situacija je ista, nakon paljenja auta grijači se odmah gase, sad barem znam da je definitivno kriv senzor koji daje signal na relej da pali ili gasi grijače (ovisi dal je hladno ili zima), e sad me zanima dali itko zna gdje se taj senzor nalazi, kako izgleda i gdje ga kupiti ?
:stovanje::stovanje::stovanje:
 

StarSity

New member
evo riješen je problem sa trokiranjem :grin:
nakon puno isprobanih opcija sa relejima i senzorima na kraju odlučio odvest auto na mjerenje kompresije, prvi cilindar skoro da nije radio drugi tako-tako trći i četvrti prolaze, greška je bila samo u ventilima- jednostavno su se raštelali, isti dan riješen problem, poslije toga mjerena kompresija i sad je motor spreman za novih 250 tisuća :cool:
 

hacti

made in france
evo riješen je problem sa trokiranjem :grin:
nakon puno isprobanih opcija sa relejima i senzorima na kraju odlučio odvest auto na mjerenje kompresije, prvi cilindar skoro da nije radio drugi tako-tako trći i četvrti prolaze, greška je bila samo u ventilima- jednostavno su se raštelali, isti dan riješen problem, poslije toga mjerena kompresija i sad je motor spreman za novih 250 tisuća :cool:
sreca pa nisi sve kupovao i mjenjao ko luda marta!!!!!!
 
Na vrh