Xantia radio kod za otključavanje

sipe

od Dijane do XM-a
Pozdrav svima. Mjenjao sam akumulator u xantiji, i naravno drugi su upisivali kod u radio i zaključali ga.

Moje pitanje je znam da kad bi pritisnuo tipku band (BND) da bi mogao ukucati kod, ali sad kad stisnem bnd i držim, samo se pojave još 4 crtice ispod onih standarnih crtica koje se vide. Također uspio sam ga upaliti držeči power i bnd tipku zajedno, ali onda bipka svaku sekundu.

Vidio sam na netu da moram ostaviti radio da radi 2 sata s kontaktem? Ima li još neki workaround? Hvala
 

sasa45

New member
Pozdrav svima. Mjenjao sam akumulator u xantiji, i naravno drugi su upisivali kod u radio i zaključali ga.

Moje pitanje je znam da kad bi pritisnuo tipku band (BND) da bi mogao ukucati kod, ali sad kad stisnem bnd i držim, samo se pojave još 4 crtice ispod onih standarnih crtica koje se vide. Također uspio sam ga upaliti držeči power i bnd tipku zajedno, ali onda bipka svaku sekundu.

Vidio sam na netu da moram ostaviti radio da radi 2 sata s kontaktem? Ima li još neki workaround? Hvala
Probaj sa ovim:
http://www.citroenforum.hr/citroen-xantia-134/kako-odkodirati-auto-kasetofon-u-xantiji-ii-866/
A ako imaš produkt No. možeš ga ubaciti ovde http://www.radio-code.co.uk/citroen-radio-codes.html i dobićeš svoj cod
 

sipe

od Dijane do XM-a

sasa45

New member
Znam ja svoj kod, nije do toga problem. Nego kad stisnem BND tipku, pojavi se ispod onih standarnih 4 crtica još 4 crte na dnu, i ne mogu upisati kod. Što trebam skidati klemu i ostaviti ili?
To otprilike znači da si pokušavao uneti kod više puta, on se posle 4 neuspela unošenja ponovo zaključa, potrebno je da ostaviš radio upaljen 1 sat da se otključa pa ideš na tipku BND, kad ti pokaže "CODE IN" ukucaš svoj kod.Znači neskidaš klemu samo ostaviš upaljen radio da se restartuje.
Pozdrav
 

sipe

od Dijane do XM-a
Problem sređen, pomogle kolege s CFS

Znači postupak je sljedeći.
Upaliti radio pojave se standarne crtice.
Nakon toga pritisnuti BND i držati dok se ne pojave dodatne četri crtice na dnu.
Nakon toga ostaviti ga sat vremena ili više upaljenog (ja sam taman imao dužu rutu po zg, parkirao ugasio ključ samo za jednu crticu da ostane radio upaljen, zaključao s drugim, i kad sam se vratio piše code in)
I kad se pojavi code in unjeti kod. Eto ko god ima sličan problem postoji lijek!
 
Na vrh