Xantia 2.0 HDi by dario

charllie

Active member
Daj bog da sve dobro prodje,moj sin jucer proso svojom bez problema jedino je malo gundjo cova zbog guma.Dobri su to auti ko i motori,moju sam prodo s 330 000km i isla bez problema,5l bio prosjek al vecinom relacija.:angel:
 

daracc991

New member
e bok :)
ma proslo bez problema :)
doso upicanit ko metak :)
malo mi slinavi lhm na letvi volana,ali nista strasno,to je onak pogledo i proso dalje,ovako je sve uredno,jer sam ulozio malo po malo.veliki servis,prednji kraj sredit,limarija,eto pal i,vozi ko metak,jedino mi ostale gume uzet nove 1200kn,i kuku sam dogovorio s jurom :) i nadam se da ce pozivit dok nebudem uzimao nesto drugo :)
 

daracc991

New member
Bok ljudi,dario je s Xantijom,vec duze nisam bio online,jer me je xantija sluzila i jos uvijek sluzi s 500tkm+ bez problema,ali u medu vremenu sam otisao u Austriju,i tako to,pa vise nesmijem vozit tu xantiju,a nema logike je uvozit,te cu je ostavit u hr starcima,pa eto odlucio smo se cura i ja za C4 2012+ g nadalje u rasponu od 9/12 tisuca eura.

Sad volio bi da je 1.6hdi,i tako da ima dosta opreme,nije mi bitna tolko jacina motora,ali eto kaki su dojmovi 115konja masinerije,volio bih i automatik,ali eto ako imate iskustva podijelite,i tako planiram tek kupovat u 6/7 mjesecu ove godine pa dotad malo da se upoznam sa svime.

Moram bacit i sliku od xantije :p koja je stvarno zvijer nakon svega,jednostavno 2.0hdi ubija,samo kako nisam je duze vozio malo mi mjenac ide pa mozda trebao sta podmazati.





 
Na vrh