Vukovar i Citroen forum

jura

New member
Marko, nemoj se nać prozvanim, ne mislim ništa loše ali ovaj će link temu odvući u političke vode a uoravo to smo htjeli izbjeći. Pamtimo Vukovar, ne političare. Ne ponovilo se nikad.
 

Marko

Well-known member
Marko, nemoj se nać prozvanim, ne mislim ništa loše ali ovaj će link temu odvući u političke vode
Samo piši, nema problema! Nije mi namjera bila ići u političke vode...

Nekolicina policajaca iz mog sela i iz Međimurja je poginula tamo, htio sam istaknuti da je puno previše ljudi (dobrih ljudi bez obzira na nacionalnost) izginulo tamo a nije trebalo, a sve zbog nekolicine trgovaca teritorijem i krutine od "ujedinjenih" naroda, ovih-onih kaciga koji su to dozvolili... Kad pročitate ovaj tekst nemojte se osjećati nervozno, ne uzimajte nikoga na nož samo prihvatite ovaj komentar i malo ga proanalizirajte.
 

ExOduS442xb

Racing
Marko mislim da si pravu kada pricas i spominjes nacionalnost, u svim situacijama treba biti objektivan pa tako i iskren prema drugima, ali najbitnije prema sebi tj. neuvjeravat se da je neka laž istinita.

I po meni je je debilno kriviti cijeli narod zbog stvari pojedinaca, nitko ne može odgovarati zbog drugih. A kaj se članka tiće, ja znam kaj se izdogadjalo gore ali da nepricam previse i ne nacinjem temu, samo ću reć da su sve učenike osnovnih škola bili poslali u HR na more prije početka sukoba da bi ih izbjegli i iako su dolje trebali ostati smješteni kad su počeli sukobi su ih vratili u Vukovar puno prije vremena, a medju njima je bio i moj brat. Sad zbog cega su djecu vratili, to samo oni znaju.

I ljudi obavezno, kad je netko god gore ili negdje u blizini, javite se, pojedemo, popijemo, Marko, ekipa, samo se javite ;)
Edit: Više nema zahvala na forumu?
 

ZVAJ

Skoro zreo
ljudi obavezno, kad je netko god gore ili negdje u blizini, javite se, pojedemo, popijemo, Marko, ekipa, samo se javite
Edit: Više nema zahvala na forumu?
U garaži vidim, kilometraža je olala velika. Sad ću malo pogledati po gradu da vidim iz bliza taj tvoj strojoj :) . Vidim gdje je opran, tamo sam svake subote u shoppingu. Imao je jedan gospodin BX, nažalost pokojni je. Vozio sam se nekoliko puta i čudio sam se kako brzina raste a ja nemam uopće osjećaj ubrzavanja. Ah ja sam tada vozio Žigulija :-( .
 

ExOduS442xb

Racing
Kolega trenutno sam u Lovranu, no prvom prilikom cim budem gore javim se za pivkana obavezno, pa usput sredimo neke ćevape kod Bose poslije pranja auta :D
 
Na vrh