"Vozila žena"

chuck

Member
Da tak je to, u većini slučajeva navedu da je vozila žena kad je auto regan na ženu, a Mika Hakinen vozi pa kazne za brzu vožnji i parking stižu doma ženi, uz nadu da će jednom murija doći po nju za izdržavanje kazne kad ne plati. :cool:
 

Mina

New member
ja stalno gledam oglase i nigde nisam videla da pise tako nesto, zbunili ste me. :confused:

a i da sam videla, ne znam sta bih pomislila jer ne poznajem vise ni jednu zenu vozaca osim sebe (mislim da ima svoj auto), a ja vodim racuna o mojoj lepotici kao da mi je dete, svega mora da ima i sve mora da bude savrseno. ako je neki veci kvar za koji trenutno nemam novca auto nece biti diran dok ne bude popravljen. mora da radi i da izgleda savrseno.
cak sam imala na umu da je ofarbam u tamno ljubicasto i da joj stavim velike bele sape svuda po limariji, posto prede ko lav, da ima lepe macije sapice. mjau :)
 

deda

New member
Mina, nemoj mi zamjerit,ali takve žene kao ti su izuzetak.Makar to "vozila žena" uopće ništa ne znači,jer ima tolko muških bezveznjaka i mulaca što se tiče auta i njihovog odražavanja i vožnje da ni sto plavuša ne mogu radit toliko gluposti kao jedan macho pametnjaković.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Dižem ovu staru temu ponukan pričom iz aktualne http://www.citroenforum.hr/citroen-c3-114/potpuno-se-spustio-prednji-dio-c3-3994/index2.html#post81918 teme. Iako doista ništa ne impliciram vezano uz temu koju sam spomenuo, zanima me zašto mnogi misle da "stariji" i "ozbiljniji" ljude ne gaze svoje aute? :D Znam čovjeka iz svoje uže obitelji koji pogodi u blokadu, reklo bi se, više češće nego rjeđe. Sutra, kad i ako bude prodavao auto, lako će upakirati dojam finog i ozbiljnog gospodina. :)
 

Nono

Èlan
Ako je starija žena vozila auto, onda super, to je prilika. Ako ga je vozio neki od 20 i nešto godina, onda bježi od toga. Ako je auto njemački onda je sigurno kvalitetniji nego talijanski. To su stereotipi i mi to tako volimo. Koji put ima veze s istinom, a puno puta nema. Ljudima je tako jednostavnije odlučivati, ne mora se puno misliti! :)
 

deda

New member
Auti iz Italije su redovito svi zaklani,a njemački su svi uglavnom saćuvani,ali,ima ono ali,nema ih ispod pola milje kilometara.Oni su prevelike škrtice da ulažu u aute,pa ga voze dok god se isplati,a kada vide da im treba dosta ulaganja,uzimaju novi,a ove razraubane.ostavljaju dilerima da ih šalju na jugoistok. Rađe tu uzmem od nekoga auto,koji je ovdje kupljen novi,nego uvoziti iz vana,jer oni ne prodaju aute samo tak i sve to nije nizašta.
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Nakon C5 u potrazi sam za novom rabljenom diesel limuzinom. Sve ide u obzir od alfe stopedes'devetke do insignije. :) Na njuškilu svega, a ničega.
Uz usputne bisere koji svojim nastupom jednostavno mame na kupnju. :D Ovo mi je npr. oglas dana. :)

 

Dalibor

Dado Tornado
Auti iz Italije su redovito svi zaklani,a njemački su svi uglavnom saćuvani
ono što viđam u zadnje vrijeme uvoze se dosta očuvani auti, čak sam dojma da se kilometraže manje skidaju nego prije (ako izuzmem da 75% puntača ima 130 tkm)...
prije 15 godina su se zbilja drlje uvozile, danas velik broj i naših ljudi pazi što će kupiti i pročulo se o nekakvim servisnim knjigama i skidanjima kilometraže pa ih puno više sumljićavih...

najviše ovisi o onom tko uvozi, ako ga da povoljnije, a kupuje se auto za dulji rok, isplativo je uložiti u zamjenu tekućina i remena pa voziti idućih recimo 5 godina... jer uveženi auti puno puta bez servisne knjižice i papirnatih dokaza o održavanju... a kakvo je gorivo i cesta u njemačkoj i u zagrebu, nebo i dan razlika...
 

Luca

Active member
Samo je zaboravio reci da je vozila zena ;)
Salim se malo, al evo smo kupili ovih dana C4 Picasso pa je sad kod mestra
jer je stvarno vozila zena i ima sa svih strana straufa i odvalila blatobran i branik... zato ima malo km i i 2009 godiste. al kad se sredi bude super za razliku od ostalih sa oko 200 tisuca (ali kao novi) :wtf:. Tako da nije lose ni
kad ima takvih zena barem je jeftiniji ...
Al da ima svasta na oglasima... stvarno da se covek i nasmeje i rasplace !!!
 

Krky

Lakerski profesionalac
Èestitam ti na kupnji..:palacgore:
Daj nas počasti sa par pravih fotki, više detalja, đe si ga kopil, za koliko ak se sme znat, oprema, kod koga si ga otpeljal da ga pomazi i tako to :D
raspri temu u čast novom bolidu :D
 
Na vrh