Vozačko sjedalo popravak

C.ST

New member
Poderana tkanina na vozačkom sjedalu.
Isplati li se to popravljati ili se vise isplati traziti sjedalo po autootpadima
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ovisi od poderotine, njene veličine i položaja, ja sam zakrpio jednu na c3 ima sad već 10g, skoro se i ne vidi! Probaj, ak ne budeš zadovoljan, traži po otpadima 😉
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Ja san prvi vlasnik, pa su mi sjedala mila. :) Uzet nešto di je netko drugi prdija u njih 200-300 iljada kilometara, nije bila opcija. Drugo, lik na otpadu je reka ili komplet za 800 kuna ili ništa. Sicevi, ubibože.
Onda, ništa. ;) To je šta se mene i siceva sa otpada tiče.

Problem je šta je poštenog autotapetara teško naći. Zanimanje koje izumire. U Splitu nisan naša preporuku niti za jednog. U Zadru su mi rekli za Dasa autotapetariju, ali nitko koga znan nije tamo ima konkretno iskustvo iz prve ruke, pa san na koncu, po prijatelju, posla u Zagreb u Vitrum. Znači, popravit spužvu, onu bočnu stranu vanjsku tkanine i sašiti šav me ispalo oko 300 kuna. Napravili su toliko dobro da san doša u napast poslat sve na reparaciju u njih.

Slikaj im oštećenje, pošalji im e-mail, pa ćeš čuti cijenu.

Dodatak: u ovoj temi @konoarast ima zanimljiv info o izvedbi sjedala. Sad san iša opet guglati jesam li ti napisa dobro ime firme, pa me google vratija opet na forum. :) https://www.citroenforum.hr/citroen-c4-picasso-122/popravka-vozacevog-sjedista-na-c4-g-p-8947/
 
Na vrh