Vozačevo sjedalo ne grije

sir.Oliver

Well-known member
Osobno mislim da je grijač sjedala jedan od najbesmislenijih komada opreme u autoindustriji. Hlađenje/ventiliranje sjedala mi ima smisla. Grijač volana mi npr. isto ima smisla. Ali grijanje dupeta.... Nikad nisam sjeo u auto i pomislio, uh hebate šta mi je dupetu hladno, da mi je bar sad grijač imati. Ovo Bože mi prosti ko da ga pripremaš za nečiji ulaz, još samo fali da ti ga podmazuje
kada auto držiš u garaži , onda ti stvarno ne treba . zamisli kako je sjesti na ledeno sjedalo , jer auto mi stoji vanka , na parkingu . po meni je to korisnija stvar nego hladjenje sjedala .... kojekakvi senzori i što ti ja znam što sve još .....
 

-dominic-

Member
Donator foruma
Sumnjam da je drugo komplet sjedalo jeftino, i uopće ne ciljam na to. Znam, znam, nije smak svijeta, ali kada ih već imam dobro dođe, samo ne kužim zašto nema grijanje volana :/
Kada budem imao vremena budem se upustio u to, a cargarantie "čuvat" za ne trebalo. Ženi je termin za tjedan dana, i pored 2 malca ne mogu se upuštat u borbu s ovlaštenim. Koliko su mi izbili love za redovni servis, mogu si mislit koliko bi za ovo. Ajd ulje i filter ulja još jednom ću pregrmit(da sam do 5 g starosti u ovlaštenom), ali filter kabine kao da je od dijamanta.



nemoraš komplet raskopati ... dovoljno je otvoriti ga sa prednje strane i polako uvući ruku i izvući dekicu ..... naslon se mora ceo ... skinuti navlaku i izvaditi dekicu grijača
Sjedala su kombinacija koža /tkanina. Znači ima dosta dužine žice da se može izvuči van i ištekat?!
 
Na vrh