Vlažan rezervoar goriva

deda

New member
Ne bio ja ja,ako to nebi zaljepil i držalo bi dok ne rikne cjeli auto,1 500 kn dat za komadić plastike sigurno nebi.Spašavale su se i daleko kompliciranije stvari od toga.
 

RI-C3

New member
ja sam za komad napukle plastike dao 200 eura.
to su me nagovorili mehanicari jer navodno to se ne lijepi...eto dobro sam popusil
 

deda

New member
Nisi ti kriv,ak te to tješi,svugdje se tak radi,koji bi se mehaničar htio s tim zezat,ovak promjeni,naplati i nema brige,da sebi treba tak nekaj i da nezna gdje za siću može nabavit drugi dio,sigurno bi se zabavljavo stime i sigurno nebi dao 200€.
 
Posljednje uređivanje:

RI-C3

New member
da,jasno mi je to.
mehanicari su rekli da se mora staviti novi dio i fino se ogradili a za klijenta ko ga hebe neka plati.
to mi je skola za drugi put
 

deda

New member
Moderno doba,nekada je to bio izazov i ponos onoga koji je spasio neki dio,pogotovu jer je skup ili se teško nabavi,ali ta su vremena prošla.
 

Krky

Lakerski profesionalac
e jebi ga Krky,sad mi to govoriš kad sam već pljunuo 1500 kuna:hm:
već mi je par dana ova tema ovdje i nisi vidio;)

točno se to pokvarilo što govoriš,propuštalo je benzin gornje kučište,sama pumpa goriva je sasvim ispravna.
Međutim svi mehaničari kod kojih sam bio rekli su mi da se NE MOŽE mijenjati samo gornji dio nego kompletno kučište sa pumpom i svime skupa.
Tako su meni sada promjenili kompletno kučište i dobro naplatili.
Vratili su mi staru ispravnu pumpu i komplet kučište.

Nije mi jasno neki kažu da se nemora sve mijenjati a opet ovi u RI kažu da se treba sve u kompletu mijenjati,pa sad ti budi pametan....

Inače ova nova pumpa mi i dalje zuji,vjerojatno su mi uvalili neku kinesku.
Piše na kutiji Hoffer,made in Italy....


Evo ovo bi trebala biti gola pumpa od c3, Berlingo, Ixara, Peugeot 206..
veli kolega da se u principu mijenja sve u kompletu, pumpa, plovak, kučište i nešto elektronićkog materijala..
ali da postoji caka da se to sve rastepe i ako treba napravi sa tri neispravne jedna, obićno ode plovak, pumpa ili u tvom slućaju kučište.

 

RI-C3

New member
naravno da se može rastaviti.meni su staru ispravnu pumpu vratili u dva komada.
ali naravno ni jedan mehaničar se ne usudi promjeniti samo gornji dio nego sve novo i hebi se .
kad stignem slikat ću tu pumpu pa ću je staviti ovdje
 

Krky

Lakerski profesionalac
naravno da se može rastaviti.meni su staru ispravnu pumpu vratili u dva komada.
ali naravno ni jedan mehaničar se ne usudi promjeniti samo gornji dio nego sve novo i hebi se .
kad stignem slikat ću tu pumpu pa ću je staviti ovdje

A kaj misliš zakaj nitko neće rastavljat?
u ovlaštenim, da ti prodaju u kompletu, i kaj je najvažnije, da je raćun što veći..
a kod "fušara" kak ih ovi iz ovlaštenih zovu, je slićna stvar, u par maloprodajnih dućana imaju po 30% rabat pošto godišnje uzmu cirka 10tkn..
kao neku siću ti uzme za ruke,cirka 2h rada 100kn kao za tebe, da mu i drugi put dođeš, da te razveseli :D
a zato ti uzme 30% na dijelovima, i fino račun dobiš, bez popusta, pa si ti računaj 1500kn on ima 450kn ( čast izuzecima)
 

dado003

New member
Znam da je post od 2013g ali imam isti problem.
Možete mi reći koji auto otpad ste zvali za pumpu od 400kn.
Iz Delnica sam.
 
Na vrh