Vjetrobran

Cutac

Prèkaroš
Pozdrav!

Jel može biti da je akustična šajba jeftinija od neakustične? Po serviceu je ne-akustična 1900 kuna, a akustična 1800.
 

Cutac

Prèkaroš
Deknio me je kamen, malo se vidi, ali moram se pripremiti za najgori ishod.
Za c4 II imaju tri sajbe i najskuplja od te 3 je moja za 1900, a druge dvije su iste(dvije revizije) i kostaju 1800.
To je sve sto service nudi.
Moja ne akusticna nije atermicka, ja mislim.
 

nemo26

C5 X7 2.0 HDI 140 FAP
Moze li se popravit mozda da ne mjenjas? Ako nije pukla nego se samo otkrnjila to se da izbusit pa rupa popunit specijalnim sredstvom, ispolirat i gotovo.
 

visaluteju

Well-known member
Leb te mazao jet to skupo. U bih sam promjenio sajbu za oko 800 kuna sa ugradnjom. Sad jel akusticna i ta cuda to tad nisam znao ni da postoji pa nisam ni pitao :)

Do duse bas te briga kad imaš kasko :)
 

Cutac

Prèkaroš
Ma dobro je, mislio sam da je i skuplje.
Ali daj zabrij, kasko isplati 1900+ruke po broju šasije, ja uzmem oriđiđi akustičnu, platim ruke i ostane mi 100 kuna!!

Za prvu generaciju je jedina koja spominje riječ acoustic 3400, a VTS ima neku koja nije acoustic nego heated(kako?) i ta je 3900.
 

pokra89

Well-known member
Za c5 akustična košta 4500kn.

Isto tako, vozačev/suvozačev akustični prozor košta 2500kn,a obični 800.
 

visaluteju

Well-known member
@bjelivuk auto stakla gracanin - Banja Luka ugradili mi za 220 KM a jos jedna radnja u bl ima za 180 ili 200 ali nisu trenutno imali na stanju ali ne sjecam se imena radnje, na guglu mi izaslo medju prvim rezultatima. U Bihacu su mi trazili 240 KM
 
Na vrh