Visokotlačna pumpa

Arsen

Member
da li si se pokušo raspitati koliko bi te u deželi došlo? ovlašteni im znaju biti osjetno jeftiniji nego kod nas + još dobiješ povrat ddv-a na ugrađene dijelove...
imaš npr. žgajner servis u rogaškoj ali mislim da ima i bližih varijanti
Nisam, ne znam kak bi to sve izveo trenutno.:( Nude mi i tvornički repariranu koja je 4 soma. Mislim da ću ići na tu varijantu i zaboravit sve.
 

Gremlin

New member
Pa nekako mislim da bi prvo trebali promjeniti servisere.Meni na Picassu 1.6 HDI (2011g) filter košta oko 400 kn a ne 700 kn kao za C3 koji je ipak klasu ispod.I nije mi jasno kakvo je rikavanje pumpi u pitanju ? :confused: Vidim da se još jedan javio sa istim problemom,nešto mi je to učestalo,zato mislim da bi prije bilo kakve odluke trebao konsultovati još neki servis,ako slučajno pristanete na zamjenu,obavezno tražite da vam zapakiraju vašu staru pumpu,jer sve je to banda :mad:
 

Konrad

New member
Gremlin nisu isti filteri na 1.4 hdi i 1.6 hdi

1.4 HDI -> 1901.85 filter -> 468 kuna + grijač 1904.45->236 kuna
1.6 HDI -> 1901.95 filter -> 545 kuna

prije su cak bili skuplji filteri a na 1.4 HDI su bili u komadu filter i grijac, sad od prije godinu dana kad se prvi put filter goriva mijenja moras naruciti novi grijac koji je fizicki kraci i nemozes sa starog filtera ga zasarafit
 
Na vrh