Vibracije

emil111

Member
Pozdrav,vec poduze vrijeme prilikom otpustanja kvacila trese se auto,sad kad je hladnije tu i tam se desi,međutim vibracije ostaju oko motora i u kabini sve dok ne prebacim u 4. brzinu.Strese se cijela karoserija....
 

emil111

Member
Mali update,jucer mijenjao ulje i filtere,te je mehanicar i provjeravao nosace motora.Veli da je onaj na strani kanalnog remena propao ali ne jako.Mada mi se cini da ima ipak previse lufta...
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Mijenjaj. Mislim da taj i ode prvi.
Par puta sam na svojim autima mijenjao nosače i uvijek se iznenadim kako je s novim nosačem to postaje drugi auto po pitanju vibracija. :)
 

emil111

Member
Update,ovih dana sam bio nesto vise u kolonama.Svaki put kad pustam kvacilo strese se auto,cak kad prolazim negdje uz staklo(izlog) mogu skuzit kak se i kotaci trzaju.Primjetio sam da kad oduzmem gas da mi cukne auto...,nadam se da nije zamasnjak ili nedaj boze injektori
 

emil111

Member
Jos cekam termin da mi pogleda auto ������,jucer sam promatral motor dok radi u leru,ima grubu vibraciju.Sve one plastike i cijevi se drmaju,zamuti mi vidi kad se usredotocim.Javim se kad nesto obavim
 

miki.t

New member
Meni se cuo zvuk udaranja metal od metal prilikom pritisnja kvacila i kad sam otisao u servis nasli su da je ispala iz lezista cev od kvacila i ona je dodirivala menjac i lupala.
 
Na vrh