Upravljac

Kico

New member
Pozz imam berlinga iz 04g primjetio sam da kad motam volan lijevo -desno kao da nesta struze i da ima lufta to cujem kad motam u mjestu u voznji nista ne cujem i mislim da je teze malo motat kao da je servo oslabio ali me vise brine ovo struganje i lupkanje !!?? Ako je imao netko slicnih problema oa nek se javi! Hvala!!
 

Ax boy

Well-known member
Vecer, mozda su gume na poluosovinama , pregledati sve oko amortizera. Tesko je odmah znati a ako je servo oslabio ,provjeriti da ne curi negdje , u kakvom je stanju letva volana . Imam berlinga sa 525 000 prijedenih km. Cak je nedavno tek promijenjen lijevi amortizer ( org.jos od 2002.godine). Jel vas dimko ili benz.?
 

Kico

New member
Kod mene je diesel i auto ima 85 tkm mjenjani su samo stabilizatori i ulje u servu nedavno ali se to culo i prije izmjene ulja ! Kao da nesta struze kad se motamvolan pogotovo u lijevo kad se mota!
 

Ax boy

Well-known member
Oo pa to je onda berlingo frisko novi. Ihhh . Potraziti mozda savjet mehanicara je najpametnije , gdje se rade servisi?
 

Kico

New member
Radio sam u os kazu ovjes je u redu ali to se cuje i dalje idem sutra ujutro u drugi servis pa cu vidjet sta kazu !
 

Ax boy

Well-known member
Tako je, puno srece da rijesite problem ;) , ako je vas putnicki i budete ga prodavali jednom zainteresiran cu biti ;
Kilometraza jednostavno nevjerojatna s obzirom da je 2.0 hdi a 2004 g.
 

Kico

New member
Sutra cu vidjet sta kazu , auto je putnicki i prije dvije godine sam ga dobio na poklon od jednog starijeg gospodina imo je na satu samo 28tkm 😉 Kao nov je boja odlicna posto je garaziran bio kod tog covjeka!
 

Kico

New member
Evo ljudi promjenio sam i opruge prednje i lezajeve amortizera ali lupkanje kada cimam volan ljevo desno nije nestalo vec sam lud od svega nod ovih majstora kod kojih sam ja bio nisu uspijeli otkriti sta bi moglo biti 😱😱😔

Da je moguce da je letva ili zglob
 
Na vrh