Ugradnja pokazivača vanjske temperature

Konrad

New member
tempomat nemozes stavit jer nemas prekidac pedale spojke niti se moze prijavit tempomat

ovisi koju vrstu ekrana imas...ako ti je sat na sredini trebas drugi ekran od Xsare koja ima senzor vanjske temperature, senzor stavis u retrovizor i spojis ga i samo prijavis da ti pokazuje na ekranu

a najbolje prvo provjeriti dali u vratima imas ozicenje za retrovizor jer se na taj konektor spaja senzor temperature
 

Kico

New member
Konrad pozdravljam vidim da se kuzis oko ove teme pa bi volio ako mi mozes pomoc oko ugradnje mjeraca vanjske temperature ali radi se o Berlingu 2004 god
 

vborovic

C5 modifikator
Konrad nije na forumu aktivan više od 2 godine (osim ako se ne skriva pod drugim nick-om, što sumnjam) ... piše ti taj podatak ispod njegovog korisničkog imena
 

vborovic

C5 modifikator
Ne, da znam, već bi ti odgovorio ... osim ako ne naletiš na nekoga tko je isto to pokušao pa uspio/neuspio da vidiš unaprijed, probaj sam pa kaj bude ... ili odustani, nemaš treću opciju
 

Lix

Active member
Ebay, display i senzor koštaju 50 ak kn, rade na 12v i pokazuju temperaturu, ako ne tražiš oem riješenje onda je ovo najjednostavnija opcija
 
Na vrh