Ugradnja parking senzora

frend

New member
Pozdrav, dali se gubi garancija na auto ako se ugrađuju parking senzori a da nije u ovlaštenom servisu? Koja je cijena ugradnje, dali je netko radio to u ovlaštenom citroen servisu?
 

sir.Oliver

Well-known member
neznam koji auto je u pitanju , pa ću ti odgovoriti ovako ... na C - elysée je ugradnja oko 700€ ( materijal + rad )
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pitaj u ovlaštenom i traži pisani i potpisani odgovor nazad.
Vole se ovlašteni na svačemu izvlačiti, ali nikad neznaš.. možda pozitivno odgovore
 

frend

New member
Pozdrav, evo dobio sam odgovor iz ovlaštenog servisa. Cijena ugradnje stražnjih parking senzora je 1249 kn, ako se lakiraju u boju karoserije, malo se cijena povečava.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
S obzirom da je auto skoro nov, ja bi možda rađe tako odradio i bio miran...
 

sir.Oliver

Well-known member
a kako misliš drugačije naći sve potrebne dijelove ? senzore , držače , upravljačku jedinicu , kablove .... a mislim da treba i dijagnostika .... ( istina , i ja sam to planirao naknadno odraditi , ali cena je previsoka . 700€ me ne žulja na džep .)
 

sir.Oliver

Well-known member
ovdje ti u ovlašćenom neće ugraditi aftere . jedino original i zbog toga to i košta , zajedno s rukama 700€ . sat rada je ovdje 40€.
 

sir.Oliver

Well-known member
eto , da ja probudim temu .... zadnji senzori u auto koji ima 7" display .... upravljačka jedinica je 9824532180 ....

a ako želite i prednje i zadnje .... ubacite 9824532580 sa pripadajućom bižuterijom
 
Na vrh