Ugradnja kuke

drogadrogic

New member
Ugrađujem kuku na C4picasso 2016g i trebam savjet oko izbora modula za priključak kuke. Ponuđen mi je univerzalni modul za 7pinski ali vidim da postoje i moduli za 13pinsku instalaciju. Da li je netko ugradjivao kuku da podjeli iskustvo oko instalacije modula(dali iza ima provedena instalacija na koju se zakači modul ili se modul mora spojiti paralelno na postojeću instalaciju).
Dali se isplati potražiti originalni modul?
Najviše ću koristiti kuku za nosač bicikala i povremeno za kamp prikolicu.
 

sir.Oliver

Well-known member
Ugrađujem kuku na C4picasso 2016g i trebam savjet oko izbora modula za priključak kuke. Ponuđen mi je univerzalni modul za 7pinski ali vidim da postoje i moduli za 13pinsku instalaciju. Da li je netko ugradjivao kuku da podjeli iskustvo oko instalacije modula(dali iza ima provedena instalacija na koju se zakači modul ili se modul mora spojiti paralelno na postojeću instalaciju).
Dali se isplati potražiti originalni modul?
Najviše ću koristiti kuku za nosač bicikala i povremeno za kamp prikolicu.
ako misliš i za kamp prikolicu onda obavezno 13 pinski . ali nemoj zaboraviti da ti za prijavu na policiji treba i papir od firme koja je kuku montirala . ( nema home made )
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
U Hr možeš sam montirati kuku, ne treba imati potvrdu za montažu kod jednostavih ugradnji
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
koliko dugo će to još biti tako ? ušli ste u EU ..... i morat će se zakoni uskladiti sa zakonima EU ....
Možda i vječno, zakonu EU nisu univerzalni, ne poklapaju se svi 1/1 u svim zemljama EU, niti itko to zahtijeva.
U De nema krajnjeg ograničenja, kod nas je 130.
U Češkoj možeš imat heroina i kokaina kod sebe, kod nas ne.
Al recimo svi u EU moraju biti vezani pojasom ;)
 

sir.Oliver

Well-known member
"Možda i vječno, zakonu EU nisu univerzalni, ..... " ..... nadaj se nadaj nadaj ..... još vi ne znate što je to EU i kakve sve besmioslice Brisel .....
 
Na vrh