Ugradnja H.I.D. svjetala u C4 II

monera

New member
ponistava garanciju kad se buse oni cepovi od fara pa ces poslje se zalit kako se farovi rose
ja planiram nabaviti nove cepove ako cu to raditi... nadam se da ce se moci nabaviti samo oni a ne kompletan far...
 

ivanzg

milo mi je hrniæ
Evo napokon su xenoni gore i ispalo je odlično,mislio sam da će blještat ali svjetlost je super odrezana.:D:D


 

ivanzg

milo mi je hrniæ
Èini vam se,ne blješti to uopće,ali teško poslikat sa mobom,trojica smo gledali i nikom se nije činilo da blješte,stvarno su o.k. usmjereni na cestu i linija je čisto odrezana;)
 

Ciki vts

New member
Znam, a to se i vidi na zidu, da ne spominjem koliko to smeta vozacima iz suprotnog smjera.

Kad se vec ide stavljati hekson, onda neka barem bude sa lecom..
 

genesis

New member
zamjena žarulja

pozdrav... novi sam ovdje.. kao što možete vidjeti na avataru stavio sam DRL led svijetla, iritira me što su mi žarulje na pozicijama i kratkim svijetlima obične tvorničke i žute su.. po mraku se to manje vidi ali po danu je baš žuto..

planiram ugradit xenon HID, ali tek kad mi garancija istekne, jer su rekli da gubim garanciju stavljanjem xenona.. pa me zanima da li je moguće zamjeniti samo žarulje i da to radi bez erora

npr našao sam led pozicije model p21 55w identične kao sadašnje pozicije samo su ove bijele i led su.. i imaju u sebi ugrađen can bus pa kad bih ja to samo zamijenio da li bi to radilo.. na ebyu su jeftine jako.. neka i pregore za mj dva dana.. kupim ih 10 kom, da mogu mijenjat jer su praktički đabe..

evo link
http://www.ebay.com/itm/1157-BAY15D-18-SMD-5050-Pure-White-CANBUS-OBC-No-Error-P21-5W-18-LED-Light-Bulb-/261194949054?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item3cd06ea1be

takođe sam našao i žarulje za kratka svijetla koje bi trebale bit bijele tj 6000k ali su halogene pa ih je moguće samo zamjenit.. tako barem piše, pa me zanima da li je to moguće tako samo zamjenit i da to radi bez javljanja grešaka, i one su jeftine ultra pa nije problem naručit.

http://www.ebay.com/itm/2x-H7-Super-Bright-White-Fog-Halogen-Bulb-Hight-Power-55W-Car-Headlight-Lamp-/261210148825?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item3cd1568fd9
 

Mrèela

New member
Re: zamjena žarulja

npr našao sam led pozicije model p21 55w identične kao sadašnje pozicije samo su ove bijele i led su.. i imaju u sebi ugrađen can bus pa kad bih ja to samo zamijenio da li bi to radilo..
Ja imam na C5 takvu, samo ubodnu i radi ,pa naruči i za kratka, pa probaj,ako ne budu radile prodaš:D Ja mislim da će raditi.Kod mene su xenoni na kratkima,a morću duga srediti obične sijalice h1.
 

genesis

New member
daj mi reci, prilikom ugrađivanja, kad si odspojio akumulator i prilikom ponovnog spajanja, da li te je tražio kakav kod za radio.. ako je di se on može nabavit
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
em je ružno, em smeta drugima.... neznam u čemu je problem još leću puknut kad se već ide ulagat i zahebavat s tim... a lip auto
 

knez-bj

New member
Re: zamjena žarulja

Takve plave H7 imaš u Kauflandu za 50 kn par, ali su koma, dobro svijetle samo na 15-20 m(vidio na C3). Sve te plavkaste daju malo količinu svjetla.
 
Na vrh