Trendovi u autoindustriji

nitrozg

Member
Bili su to ljepi dani,auta nije baš bilo za kupit,novih,a ni bilo ni krede,samo keš,prodavli su se Pugovi bez problema.Elcon i Peugeot nije bio škrt,ni za edukacije,ni za prezentacije,tulumarili smo sa Pugovima ko nikad.Najljepši službenjak mi je bil 306 S16,rouge Lucifer,sa crnom kožom,šiberom i klimom.
Kak je to bil dobar auto,sirova snagica, a ne ovi danas čipirani plastičnjaci.
da da bili su to nekada pravi auti. ja sam imal 206 s16, iz svojih 2000 ccm-a izvlačio je snagu i moment ko kamion. nikakve turbine i điđe-miđe.
najbolji frend, bio zaljubljenik uvijek u peugeota. Ima 205 gti, uređen i izgleda kao nov novcat. I još moram spomenuti jednog rijetkog monstruma, koji je bio neko vrijeme kod mene. 405 T16x4. Metalik zeleni, brušena koža, aktivni ovijes.... bolesnoča od auta. koliko se sječam u originalnoj verziji imao je 210ks, ovaj, ne znam, ali turbina mu nije upuhivala standardno 0.9 bara nego 1,3. Tako da je eksplodiravao od snage:p

downsizeing je učinio svoje
 

nitrozg

Member
Prijatelj je Kreso arhitekt?
405 je bio od Pere koji ga je kupil novog?
nisi pogodio ni jednog ni drugog, ali to ne znači da možda i nisi u pravu.
405 je bio kod Damira iz Rijeke, on ga je prodao nekom pomorcu. Di je to posle završilo.. pitaj boga. ali to je bilo već stvarno davno. Moguće prije 11, 12 godina.
205 je frend Mladen koji ga je totalno uredio. Boja je perla, koja se mjenja iz zelene u ljubičastu. Vlasnica je bila ili je njegova tadašnja cura Irena. TAko da ...
ko je s kime i kod koga je šta.. nemam pojma, al znam samo da su to bili vrhunski auti za vrhunski užitak
 

Vedran

New member
Aaa to je onda drugi od tri t16, zavrsio je u Splitu cini mi se kod decka koji ga je jako pazio, mislim da je jos kod njega...
 

deda

New member
Kolko sam ja ćuo taj u Splitu je prije tri mjeseca završio na kile.Fraknula bregasta i človek je poludio i rekao;"dosta,nema više" i kupio neki mali autić za vozit.
 

Dalibor

Dado Tornado
auti posljednih 15 godina uopće nisu poskupili :)



današnji 114i (cijena + PDV + posebni porez) košta oko 25 000€, znači oko 50 000 DM :)
 

Automatic

Well-known member
E da se vrate,je......š euro.Zbog tog sranja sve poskupilo-Ala volim kad država izda sve poskupi pojeftini p....da.Sad je ima i već badava jer je to ljudima još jedino besplatno da uživaju dok linić n ije naredil ženama da ugrade fiskalne kase.:thinking:
 

La Marche

Iskreni optimist
Lola je super, ali s tim pogonom ne bude tako skoro vid'la 24 Heures du Mans.
Niti ikakvu sličnu utrku izdržljivosti za kakve je takav auto konstruiran.
U čemu je onda logika te kombinacije?
 

Dalibor

Dado Tornado
vjerojatno kao i kod našeg Rimca, razvoj i prodaja tehnologije većim igračima, prilikom koje se potpiše tajnost posla
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Bil sam nutra pred par godina... prije su svi Citraći bili izloženi, bilo mi je zanimljivije nego u Louvreu :rolleyes:
 

Dalibor

Dado Tornado
izgleda da se oporavlja iranska autoindustrija...

kratka reportaža jugoslavenske aljazeere:

[ame="http://youtu.be/T5quAkag2ww"]http://youtu.be/T5quAkag2ww[/ame]
 
Na vrh