Tražim mehaničara u Osijeku za Xantiju?

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Pozdrav, baš kako oglas kaže. Doselio sam u Osijek i ne znam kod koga voziti auto. Na forumu za servise mi nitko ne odgovara, pa pokušavam ovdje. Hvala na razumijevanju! :)
MB Auto u Tenju kraj Osijeka ti radi jako puno francuskih vozila,i imaju dosta iskustva!Također i Auto Vuković,isto u Tenju!
 

Prilozi

kralj98

New member
Nitko nije savršen, ali iskustva imaju
a bilo bi poželjno da se kuže u njenu hidrauliku i tako to :D

ps. daj mi reci za autodijelove, je li bolje naručivati pa odnijeti na ugradnju ili to prepustiti njima... npr želim koristiti preporučeno totalovo ulje, a može bit da oni koriste neko drugo itd
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Vjerujem da znaju. Oni ponude određeno, a vama ako želite drugo kažete. Total večina koristi za francuze. A što se tiće dijelova, rijetki su koji daju da donosite svoje, onda bi naplatili više rad. Ja večinu što sam kupim, sam i ugradim...., ako mogu.
 

kralj98

New member
Vjerujem da znaju. Oni ponude određeno, a vama ako želite drugo kažete. Total večina koristi za francuze. A što se tiće dijelova, rijetki su koji daju da donosite svoje, onda bi naplatili više rad. Ja večinu što sam kupim, sam i ugradim...., ako mogu.
a gdje kupiš? autodoc ili lokalne trgovine?
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Poz Rakonja, znaš li možda za što služi ovaj gumb? Pretraživanje googla pomoću slike nije uspješno
Prvi puta vidim taj znak. Zar nema u originalnim uputstvima. To je Xantia ili? Nije nešto oko ovjesa ili sl? MacSlavko ili Milosh bi mogli znati....
 

kralj98

New member
Prvi puta vidim taj znak. Zar nema u originalnim uputstvima. To je Xantia ili? Nije nešto oko ovjesa ili sl? MacSlavko ili Milosh bi mogli znati....
nisam dobio uputstva kad sam ga kupio, a na internetu sam nasao PDF, ali u tom PDFu nema ovaj gumb... xantia je da, pretpostavljam da jeste oko ovjesa... klikao sam da vidim što se događa, ali ništa ne bude. Super, hvala! :D
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Na vrh