Tokić otvorio webshop

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Šta im je trebalo, samo deset godina... 😀

https://webshop.tokic.hr/
Javite dojmove, ako netko bude uzima šta od njih tako. Ovo sa besplatnom dostavom iznad 300 kuna je super.

Ne znam primjenjuje li se onaj popust karticom isto i na web shopu.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ne znam primjenjuje li se onaj popust karticom isto i na web shopu.
Dan danas nemam kartice jer ju lokalna franžiza odbija napraviti radi svojih filozofija. U pravilu su mi zadnja rupa na svirali pa se nisam niti trudio oko toga.

Ali ako stvore relevantnu ponudu preko interneta i budu najjeftiniji u datom trenutku, zašto ne.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Dan danas nemam kartice jer ju lokalna franžiza odbija napraviti radi svojih filozofija. U pravilu su mi zadnja rupa na svirali pa se nisam niti trudio oko toga.

Ali ako stvore relevantnu ponudu preko interneta i budu najjeftiniji u datom trenutku, zašto ne.
Franšizere triba beziznimno izbjegavati u širokome luku.
Moj ćaća je ušao u "Tokić" misleći da je Tokić. Ventilator kilera za Passata B7 priko 3.000 kuna. Ludilo. I to neki zamjenski. Ja , iz zajebancije, onako pošaljem upit na e-mail i stiže ponuda 1080 kuna. Ne znam kako se Tokiću isplati imati posla s takvima. Očito ima neki račun unatoč tome da idu ispod standarda i vode svoju zajebanciju.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Možda tek bude. Ali da je glupo, otrpti poluprazan webshop, je. Ak ozbiljno krene s tim, to mu znači i ozbiljan preustroj frime. Najmanje pol fizičkih dućana mu bude nerentabilno.
 
Na vrh