Tema za odrasle 🔞

Brruno

Well-known member
Pogledajte privitak 5355

Jel zna neko ovako zavariti ogradu?
Ovaj koji je slikao sigurno zna.

BTW , jel mene dioptrija vara ili je veliko dupe opet u modi? Ja sam ljubitelj manjih dupeta,ne premalih ,nego manjih. Danas gdje god se okrenem ,samo velike guzice. ViĆĄe volim OVAKVE ali guĆĄti su guĆĄti. I ĆŸeni rekoh da smanji malo to,a ona meni da ne gledam ako mi se ne sviđa,da je to u modi :D

 

Cutac

PrĂškaroĆĄ
To je ko da pitaơ čevapi ili pljeskavica. Kog boli ****c, udavit ću se u tome ơta bilo :D

Sve guzice su lijepe, male, velike, okrugle, ơiroke, čvrste, opuơtene, sve dok nisu na nekom vepru :)
 

Ax boy

Well-known member
To je ko da pitaơ čevapi ili pljeskavica. Kog boli ****c, udavit ću se u tome ơta bilo :D

Sve guzice su lijepe, male, velike, okrugle, ơiroke, čvrste, opuơtene, sve dok nisu na nekom vepru :)
Uhhh da da dobri ćevapi mmmmmm. Sve je stvar ukusa, da skratimo priču. Nego ona iz Kumova serije, ona crna doktorica. Njena? 😼 đŸ€ŁđŸ€ŁđŸ€Ł
 

Brruno

Well-known member
Ne bi jer tu nitko nije fan Peugeota. Hahaha đŸ€Ł.
Niti očajan, ĆŸene ne vole očajne. Bar ne, one sa malo soli u glavi đŸ˜€đŸ€Ł
Ne bi mi loĆĄe sjeo 508 ili 5008,a bome ni ĆŸeni jedan novi 2008. Ja sam fan svega ĆĄto mi paĆĄe. Da sam admin mijenjao bih ti nick u Peugeot boy

Onako usput ,pro poza:

 

Ax boy

Well-known member
Ne bi mi loĆĄe sjeo 508 ili 5008,a bome ni ĆŸeni jedan novi 2008. Ja sam fan svega ĆĄto mi paĆĄe. Da sam admin mijenjao bih ti nick u Peugeot boy

Onako usput ,pro poza:

Eto, iz tvojih usta u miĆĄ admina ovog foruma. MoĆŸe Peugeot boy. đŸ˜€đŸ˜€đŸ€œ
Ćœalosno ĆĄto CitroĂ«n nema niti jedan uspjeĆĄan model u klasi 3008. Ccrosser je krenuo al nije zaĆŸivio dugo. Tko zna moĆŸda krene jednom opet i CitroĂ«n. Zato imaju druge uspjeĆĄnice, c3, c4.
Moj Pug zasad samo toči i vozi, 7,2l/100km poso kuća al eto.
Ne bi mi loĆĄe sjeo 508 ili 5008,a bome ni ĆŸeni jedan novi 2008. Ja sam fan svega ĆĄto mi paĆĄe. Da sam admin mijenjao bih ti nick u Peugeot boy

Onako usput ,pro poza:

Uh ova je ono ( ako nitko ne zna, nije se ni dogodilo). Ơto bi reko Boycie u Mućkama, bird on the side... 😀 😀 😀 😀 😀
Hmm, poĆĄto u zadnje vrijeme i ĆŸene neoprezno voze po Zagrebu ( nedavno jedna u smartu, bez ĆŸmigavca se ubacila ispred mene, bez pardona 😼😼). Jedna od metoda kazni hmm, bez agresive. Samo opuĆĄteno 💕đŸ’ȘđŸ’Ș
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:
Na vrh