Tapeciranje

hdi96

New member
Pozdrav! zanima me da li je netko do sada imao problema sa "nebom" tocnije sa krovnim platnom, da je otpalo, odlijepilo se i slicno i gdje bi bilo najpovoljnije i najbolje to napraviti. Onda tkanina koja se nalazi na vratima kod prekidaca za dizanje prozora i rukohvata je također malo izderana pa me zanima da li je netko radio i postoji kakav nacin da se recimo oblozi u kožu ili tkaninu koja izgleda isto kao i original. i zanimaju me navlake koje bi bilo najbolje za uzeti a da ne izgledaju kao ona iz razlicitih super marketa isto bi bilo pozeljno neke kožne navlake

pozz
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Sve se može... samo je jedan faktor bitan, lova. Jesi spreman potrošit 2000 ili 200€?
 

GocC4

Member
Za tapecirnje se obrati Domiju živi na Vrhovcu 095/8195-834 reci da te Goc cortina uputio, a za presvlake imaš na Oranicama dućan koji radi kvalitetno
 

hdi96

New member
kako se krecu cijene tih stvari? recimo kada bi stavio u kožu ili umjetnu kožu primjer ono kod rukohvata :D i da li je netko uopce stavljao bas kožne ili navlake od umjetne kože i kako izgleda to?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Neću tu davat PGŽ preporuke, nema smisla... Nego, na prošlom ili pretprošlom sajmu kod Zaprešića, predstavljalu su se ovi:

http://tds.hr/koza-exclusive/

Uživo su presvlake fantazija, stvarno su gotovo na razini tvorničkih, možeš birat sam materijale, boje, konce, sve. I stvarno sam dojma da su kvalitetni, spominjala je gospodična i neku garanciju al nisam čuo od sisa.
Za Passat koji je bio izložen, cijena je 1000€. Znači koža, sve fensi, reklamni primjerak. Upravo ovaj crno bijeli primjer sa linka.

Vjerujem da cijena može ić gore i dole, ovisno o tvojim željama. Ako bi još tu ubacio volan, vrata, strop, vjerujem da biš za 2000€ imao vrhunski kompletno pretapeciran auto. Ova ekipa je iz Varaždina, i za ovakav posao ti to nebi smjelo bit daleko.

Imaš još i Matus Desing, o njima ne treba puno govorit... Kolega Franzg je kod njih napravio volan za 1200kn, imaš na njegovoj temi slike, stvarno vrhunski odrađeno.

To su ovako dvije ozbiljne firme koje će ti ispunit svaku želju koju imaš. Samo takva usluga košta.

............

Jeftinija opcija ti je ta ekipa što to doma radi, u fušu (ili ne), imaš već broj, ispitaj cijene... s njima se da i dogovorit.
 

diegos

Well-known member
Tko se bavi tapeciranjem u ZG, RI? Negdje je bilo govora o tome a sad više ne mogu naći :D Znam za onaj matus, ali imate još koju preporuku? Treba mi samo za ručicu mjenjača u novu kožu...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Možeš probati kod Domija dogovoriti, gore je broj ako je aktualan.
Ja sam zadnje odradio u MKM-u, gore iznad Peveca na Škurinjskoj u Ri, krajem prošle godine. Tada su svi bili prekrcani poslom, posljedično visoke cijene... volan 700kn. Ali je kvalitetno odrađeno, pa hajde...
Drugi obrt, 4M, što mi je radio ona vrata na Citraću bi osobno naširoko izbjegavao... vrlo nekvalitetno i skupo na kraju ispalo.
 
Na vrh