Tamnjenje stakala VŽ i okolica?

2mario2

Well-known member
Radi lik kod mene i traži za moj C2 600kn za zadnje 3. U Mariji Bistrici je. SP folije mislim da se zove firma njegova
 

2mario2

Well-known member
Radi valjda, al ja nikog neznam. Al rađe platim malo više i imam garanciju na foliju i posao nego manje, pa nakon godinu dana recimo bude trebalo opet

Zadnja stakla slobodno tamniš, al neznam do kolko max se smije inaće i jel uopće ima zakonski određen taj dio o tamnjenju stakala zadnjih
 

Doomsday

U prolazu...
Točno, po zakonu prednju šajbu i stakla prednjih vrata ne smiju se uopće dirat, dok se stražnja vrata i stražnja bočna stakla te stražnja šajba mogu i u potpunosti zatamnit, bez ograničenja...

Ali, uzimaj samo kvalitetne folije, koje neće vremenom poljubičastit, recimo 3M ili Llumar, i onda bi sve trebalo bit OK ako se uredno stavi...

Valjda...

:D
 

Phantom

Drajver
Navodno zadnja stakla mozes i temperama prebojat i nije problem,bitno samo da su prednja cista
e vidiš kod nas u sloveniji nije tako, moraš imat u homologacijskom kartonu oznaku, ja sam radio 95% toniranje zadnjih, garancija 10 godina ali da sam radio kod kuće bi pao na tehničkom..
 

Milosh

Test
Ni kod nas u BiH nije tako, smiju se zatamniti samo bočna stakla iza B stuba, a zadnja šajba ne smije. Naravno da svi i nju zatamnjuju.
 
Na vrh