Suza Suzana

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
Suzuki Swift 1.25D Magyar - curina mala mašina.
Danas sam polirao malo felge sa Autosol metal polish pastom. 4 felge u ne tako dobro stanju, nakon pranja i poliranja (cca 2h) se sjaje ko pesja jajca :D barem vanjski dio, unutarnji se nisam trudio. Razmišljam idući puta i felgu skidati pa doma prati i to, ako će bit volje i vremena.
Valjda nisam pomiješao slike i nadam se da se vidi bar ok, ne može kamera prikazati kao uživo, bar ne ovaj ŽaoMije 9T Pro.
Without further ado:

1. prije poliranja prašnjave

2. poslije poliranja te prašnjave

3. odprašena

4. pa polirana

5. u garaži

6. vani

7. sneak peek
 
Posljednje uređivanje:

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
a kada su moje na redu ?:):):):) svaka čast . od mene (y)(y)(y)
Evo čim mi se kičma natrag poravna i vrati osjećaj u guzicu od sjedenja 😂 pametan sam sjedio na hamperu i komadu daske 😅

Super se sjaje, samo sada taj zahrđali doboš od kočnice bode oči. :)
E to će bit vjv pt.2, ima netko prijedlog tko je radio što mi treba i kako to? Očito da bez dizalice i skidanja kotača ne ide. Razmišljam dizalicu neku kerokodilku kupiti. Moram to malo zguglati.
Kak bi išao proces, tips'n'tricks dobrodošli! Auto digni, felgu skini. Treba kaj zaštititi? Drot kefa, neki tvrđi brusni ili onaj žičani disk i na bušilicu? Moram pazit, imam kaj za zjahat? Termofarba u spreju? Itko? 😁 I naravno, boja crno jel?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Imaš negdje onu Cutacevu pustolovinu sa krokodilkom... solidna kupovina ako se još može napaviti.

Po skidaj hrđe što možeš, masnoću svu. Idealno bi bilo proć konverterom ili kiselinom za skidanje, pa neka antirost temeljna. Al to košta :)
Bubnjeve sam ja nakon čišćenja farbao sa Hammeriteom... držalo je po dve godine.
A kad sam farbao čeljusti u boju, išao sam na potpuno čisti metal sa Luxal temeljnom za metal, pa njihovom crvenom.

Potpuno nenamjenske farbe, ali nikakvog pucanja nije bilo, držale bez problema.

Prije toga sam jednom probao sa namjenskim sprejem i otpalo je u roku keks
 
Na vrh