Susret francuskih vozila Zagreb-Jarun 2012

Marko

Well-known member
Recimo vikend pred Prvi maj (28/29.04). Ak niš drugo se mi najdemo negde - roštilj / kotlovina i kompanija....
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ne sekiraj se,ništa od toga,organizacija neuspjela,jer se nemre niko dogovorit za datum,koji se god navede stalno nekom ne paše.
Kaj ? Niš od toga ??

Pa kaj ni bilo da je sve dogovoreno ??? :(
 

deda

New member
Ma sranje,pola njima ne odgovara ovaj termin od 22.04 ,a za ostale termine nikak se nemre dobit dozvola na Jarunu,pa sad kaj ja znam više.Ja sam još sredio neke akcije i đinđe,minđe sa dilerima,pa sam morao sve odkazati.Tak da do daljnega niš stoga.Sve sam čekao da se bude nešto dogovorilo,međutim nitko ništa,svi šute.
 

deda

New member
Ma niš ćudno,u ovoj zemlji svi ko da su vmrli i čekaju dragog Boga da im sve metne na tacu,pa tak i to.Da s perom po riti sve gladiš,nikome se ni to neda,tak sam za sve zgubil volju kak i cjela nacija.Use,nase i podase i baš me briga više.
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Ma sranje,pola njima ne odgovara ovaj termin od 22.04 ,a za ostale termine nikak se nemre dobit dozvola na Jarunu,
Sad znamo zašto je kod nas i na izborima mali odaziv. :) Ljudima jednostavno nikad ne odgovara datum. LOL

Datum vam je dobar. Vikend. Trebali ste jednostavno ostaviti taj datum kada se za većinu pretpostavlja da je slobodna od poslovnih obaveza (subota, nedjelja) i tko može - može, tko ne - tko ga šiša.

Zamisli da se termini koncerata organiziraju prema željama publike... Ne bi bilo žive svrike uopće. :)
 

Marko

Well-known member
Ma niš ćudno,u ovoj zemlji svi ko da su vmrli i čekaju dragog Boga da im sve metne na tacu,pa tak i to.Da s perom po riti sve gladiš,nikome se ni to neda,tak sam za sve zgubil volju kak i cjela nacija.Use,nase i podase i baš me briga više.
Dobro, predložil sam da se okupimo na roštilju i kotlovini. Negdje u prirodi kraj jezera / rijeke da se proveselimo i popričamo. Ovo glađenje po riti isto moremo srediti... :grin:
 

deda

New member
Markec,ajd ako ti se da,negdje tam na Dravi ima prekrasnih mjesta,pa si hitimo kakvo roštiljče,malo jajca namočit i tak, to.Znam da je drugovima iz Dalmacije to daleko,ali za neki veći skup bumo zmislili lokaciju negdje poslije na sredine Balkana.
 
Na vrh