Stražnja ramena ovjesa

lageros-zg

New member
Citam ovo - ma "lageros-zg", svaka ti cast :stovanje: Rekao sam ti - da su bar svi trgovci takvi! Odsad preko tebe sve narucujem pa cemo slat postom :cool:
Hvala ti.... i slobodno me zoveš Anđelko ;)

Jedino mala izmjena današnjeg dana, bit ću samo do 12 sati i onda zatvaram butigu i tek u ponedjeljak sam opet tu...

Pa eto, svima dobar vikend :)
 

Hrcho

New member
OK! A ja ću se možda javiti i prije, ako se ranije preuzme i kad bude spremno za isporuku.

@ Hrcho - evo javljam ti da je sve stiglo, pa već u petak 27.05.2011. možeš doći i pokupiti, ali samo od 8 - 13 sati, jer imam neko vjenčanje u familiji, pa moram ranije juriti da stignem na sve i po sve.
Ako ne stigneš, onda ostaje sve za ponedjeljak spremno i rezervirano.
Hvala ti na svemu, evo danas je tip ugradio pa cu uskoro javiti je li pomoglo.

Tip kaze da su i stari lageri bili ok i da nista nije imalo lufta...

Uz to je kako kaže vidio da nedostaje ulja od hidraulike pa je dolio litru LHM-a. Kako znam da ide LDS i da se ne smiju mijesati zvao sam ovlasteni servis i rekli su mi da ako auto nije vozen vjerojatno ulje nije otislo u sistem i da je dovoljno isprazniti posudu i naliti novi LDS, to smo i napravili, nadam se da nece biti stete?
 

Zmix

New member
Ne bi trebalo da bude štete ali možda ste trebali pre sipanja novog LDS ulja isprati sistem sredstvom "Hydraurincage".
 

lageros-zg

New member
Hvala ti na svemu, evo danas je tip ugradio pa cu uskoro javiti je li pomoglo.

Tip kaze da su i stari lageri bili ok i da nista nije imalo lufta...

Uz to je kako kaže vidio da nedostaje ulja od hidraulike pa je dolio litru LHM-a. Kako znam da ide LDS i da se ne smiju mijesati zvao sam ovlasteni servis i rekli su mi da ako auto nije vozen vjerojatno ulje nije otislo u sistem i da je dovoljno isprazniti posudu i naliti novi LDS, to smo i napravili, nadam se da nece biti stete?
Nadam se da će sve biti ok i da je majstor znao svoj posao po pitanju svega.

U svakom slučaju, javi kako se odvijaju stvari
 

Hrcho

New member
Nakon mjesec dana ovjes je u redu, zvukovi su nestali nakon zamjene ležajeva i nisu se vratili.

Hvala svima na savjetima.
 
Na vrh