Stigao C-Cactus

Dalibor

Dado Tornado
kad mi je zablicala lampica za "vruća djevojka :wub: na citroenforumu", sve sam ostavio i morao sam odmah doći :palac-gore:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Kaktus, kaktus.... :grin:

Nakon što su premašili planiranu godišnju prodaju, diže se proizvodnja za 10k komada godišnje. Uz to, model će se ponudit u Australiji i Južnoj Africi, a vjerovatno i JI Aziji.
Uz C3 i C4P najprodavaniji model ove godine.

Također je došla najava, da se po uzoru na njega planiraju još par modela. (Veći/manji?)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Sa ovom prethodnom vijesti sam u biti malo i kasnio... Evo nedugo nakon mog posta, objavljeno je još jedno povećanje proizvodnje. Sa početno planirane prodaje od 70t komada, pa spomenutog prvog povećanja od 10t komada - došli smo do trenutno planiranih 100t komada.

I šta se još desilo... kod predstavljanja koncepta, Kinezi rekli ''ne hvala, preludo je to za nas''. Èetri godine kasnije, isti ti Kinezi mole da se Cactus pojavi na njihovom tržištu.
So in four years, tastes have changed and the Chinese market has evolved and yes, we are studying whether it might be possible to take it into China and other markets across southeast Asia.
Strah me je i zamislit kakvi će se brojevi spominjat ako se proširi prodaja na Aziju.

Kaktus će uć u legendu. Moderni spaček. :D
 

destiny

New member
neego,

dečki moji, kolika je stvarna potrošnja cactusa (diesel 73kw)?

Mislim deklarirana je 3,1l, jer se odlučujem u kupnji istoga, pa bi to utjecalo na odluku XD
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Odeš na spiritmonitor i pogledaš - trenutno je tamo 13 Kaktus dizelaša, sa prosjekom od 4,9l/100.

Prema mojim iskustvima, SM je dovoljno precizan... najrealnije brojke koje se može nać.
 
Posljednje uređivanje:

destiny

New member
Thx ;)

Prema toj stranici prosjek navedenog cactusa blue hdi 100 shine edition bi trošio oko 3,59l, realno za očekivati oko 4,5l, što i nije puno.

Naravno opet ovisi sve o vožnji.

Uskoro mi dolazi moj XDDD
 

Dalibor

Dado Tornado
ccatus carbuyer auto godine :palac-gore:

video ima 60% palaca dolje na youtubeu :D


[ame]https://youtu.be/NPq9sgeJsoQ[/ame]
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
A recimo Oplovi imaju 90% palac gore - prevedeno, irelevantan podatak :D

Sladak je čak i s ovom ružnom bojom :wub:
 
Na vrh