C5 II Spuštanje na najniži nivo u vožnji

Lakii

Well-known member
Re: [C5 II] Spuštanje na najniži nivo u vožnji

A tko je zelio spustiti vise nego sto auto dopusta? Covjek zeli imati spusten auto bez da se dize kad krene.
Pa, opet procitaj uvodni post.

U krivu si, da se ne smije ili sto vec, ne bi se mogao ni na prekidace spustiti, a to moze bez problema, i ako se ne varam na 30 ili 40kmh se auto podigne.
Kako sam u krivu?
Da li znas cemu sluzi ta najdonja visina, si procitao napomene u uputstvima auta vezano za tu visinu? Zasto se onda auto sam dize na 30-40 na sat (i, koja je radnja inace ogranicena na te brzine)?
 

ExOduS442xb

Racing
Re: [C5 II] Spuštanje na najniži nivo u vožnji

Postoji razina za vožnju i to je razina za vožnju, ostalo je mjenjanje guma, eventualno vožnja po makadamu sa malo dignutim vozilom.
C5 nije namijenjen da se rucno spusti do dna i vozi na autocesti, upavo zbog toga racunalo sve kontrolira i ono u propisanim uvjetima ga mrvicu spusti odozada da bi vozilo postalo aerodinamičnije i smanjilo potrošnju itd.
Uostalom zasto ga spustit na autocesti, to je ionako sam ravno, nema zavoja :D
 

jurapz

New member
Re: [C5 II] Spuštanje na najniži nivo u vožnji

Pametno su napravili na c5 da ti ne dopusti spuštanje u najniži iznad 40 km/h, uvijek se nađu ljudi koji misle da je to sport položaj i kada nalete na neku rupu :eek: . Najniži položaj je SERVISNI
 
Na vrh