Sjenilo za sunce

superhrvoje

New member
ako ima netko tko radi u servisu ...trebalo bi mi možda novo desno sjenilo za citroen c3, ono iznad prednjeg stakla. i to ono sa lampom (oprema je exclusive). koliko to uopće košta? je li skupo?

ako je skupo, ostat će pod "možda". sistem tih sjenila nije baš nešto riješen, zijeva 5 cm od krova i kad je novi. 15 godina stari jadno opremljeni talijan to ima bolje napravljeno. zanimljivi su citroenovci, naprave dobro senzore za kišu i pojma nemam šta ne, ali ne naprave kako triba sjenilo

dakle zanima me cijena toga. boja: ona kremasta svijetla. lokacija: ri/zg
 

diegos

Well-known member
Ja sam to kupovao prosle godine za svoj C3, pitao u Citroenu i kaže lik 1100kn, sa svjetlom i to komplet L+D jer ne prodaju posebno... Bez svjetla je čini mi se bilo 800kn. Trebao mi je onaj lijevi i nazvao sam neki auto otpad i nasao sam jedan bez ogledala i svijetla od C2 za 150kn...
 

superhrvoje

New member
Ja sam to kupovao prosle godine za svoj C3, pitao u Citroenu i kaže lik 1100kn, sa svjetlom i to komplet L+D jer ne prodaju posebno... Bez svjetla je čini mi se bilo 800kn. Trebao mi je onaj lijevi i nazvao sam neki auto otpad i nasao sam jedan bez ogledala i svijetla od C2 za 150kn...
1100 kn!
Za pol od toga rekao bi previše... Još da liči na šta, ali oni valjda već 50 godina valjda rade dijelove unutrašnjosti od kartona :) A niš. Riješio sam ja to edukativnim kacotom (odmjerenim udarcom šakom) pa se sad drži kako triba.

Æemo vidit na nekom otpadu. Moj ima svjetlo i zrcalo.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Evo prijatelju AUTO LUKAVEC
ÈEPIN POKRAJ OSJEKA nema kaj nemaju, kaj je najvažnije šalju poštom:cool:
Brojček ti je na dnu.

CITROEN C3 1.4 HDI i 1.4 BENZ DIJELOVI

***LIMARIJA***
(vrata,kompletni prednji i zadnji krajevi,a može i pojedinačni dijelovi,farovi,hladnjaci,šajbe,krovovi sa polustranicama i bez.Limarija za karavane,limuzine,cupe i vozila sa 5 vrata itd.)

***MEHANIKA***
(pumpe , dizne ,turbine, senzori pritiska/temperature,ovijesi,kompresori klime,klipovi,radilice,glave motora,polumotori,ležajevi ,getribe 5 i 6 brzina,poluosovine itd.)

***UNUTRAŠNJOST***(kvake,brave,zr.jastuci,sjedala,prekidači,tapecirunzi,displeji,kontrolne ploče,cd -radio,komande na volanu,ručice mjenjača,volani,zadnje police itd.)

NAPOMENA
- Mogućnost narudžbi dijelova za sva vozila u kratkom roku

KVALITETA
- Svi dijelovi su originalni
- Ne radimo sa zamjenskim dijelovima

GARANCIJA
- Svi dijelovi su ispitani,stoga su u ispravnom stanju
- Ako se slučajno desi da neki dio ipak nije u redu, mijenjamo ga za drugi ili ako ga ne možemo nabaviti u roku 15 dana vraćamo novac.

ISPORUKA
- Vršimo besplatnu isporuku robe u krugu 50 km od Osijeka
- Moguća isporuka putem HP ekspresa (***BRZA DOSTAVA***)
- Kupnjim većom od 3.000 kn besplatna isporuka unutar 200 km, a kupnjom preko 5.000 kn besplatna isporuka po cijeloj Hrvarskoj


098 539 240
095 555 9873
 
Na vrh