Shema osiguraca

Fastrs

Member
Ima netko shemu osiguraca za c5 2.2 hdi
Kutija u motornom prostoru za maxi osigurace. Treba mi redosljed i od koliku su, bilo bi dobro i ako pise za sta je redosljedom.
Da sam imao to danas ne bi izgubio cijeli dan zasto auto nema struje, a krivo je bio stavljen osigurac za plus na bravi tako da je auto bio totalno mrtav.
Moze tko pomoci, ima 8 utora. Prilicno mi je hitno.

Edit:nasao sam ako kome bude trebalo, imaju dvije verzije.

http://i132.photobucket.com/albums/q23/Clogzz/C5/Pump_fuse_8.jpg

RPO 8941-9617(?):
MF1 50A Cooling fan thermal switch - cooling fan - high speed fan supply relay - low speed fan supply relay - cooling fan 2-speed resistance - cooling fan 2-speed 2 resistance
MF2 50A Anti-lock brake control unit - ESP ECU
MF3 Free
MF4 80A Built-in systems interface
MF5 80A Built-in systems interface
MF6 80A Cabin fusebox 12
MF7 30A Ignition switch
MF8 40A Central electronic block motor

RPO 9618
MF1 Supply of cooling fan 50 A
MF2 Supply to the anti-lock braking system (ABS) or electronic stability program (ESP) 30 A
MF3 Supply of electrovalves 30 A
MF4 Supply of the BSI 80 A
MF5 Supply of the BSI 80 A
MF6 Heated and/or electric seats 50 A or 80 A
MF7 Supply of ignition 30 A
MF8 Suspension electropump assembly 40 A
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Mislim da njih ne stavljaju u manual... ali na nekim francuskim forumima se pojavljuje ovo, možda pomogne:



Evo snašao si se i sam u međuvremenu :D
 

sir.Oliver

Well-known member
Ivane , ta knjiga ,koju daju kao manual .... ne sadrži ništa pametno. najpametnije što sam u celoj toj knjižurini našao je .... " .... posetite servis " ( govorim o C-elysée . kupovan fungl nov . manual ne sadrži niti jednu jedinu reč o relejima , kojih ima oko desetak komada . od svih prisutnih osigurača , spominje se max jedna trećina .... ostali kao da ne postoje .... ) u suštini , barem meni je ta knjiga totalno nepotrebna . nikakvu korisnu vrijednost nije pokazala ..... :mad::mad::mad:
 
Na vrh