Shema elektroinstalacije

sir.Oliver

Well-known member
Molio bih , ako tko ima .... hitno bih trebao šemu el instalacije za Elysée ( 2017 ) . kolega je imao udes , ali , navodno je bio pod dejstvom alkohola , izgubio je garanciju . auto ima znatno oštećen prednji lijevi dio i interijer ... ( aktivirani Air bag -ovi , razbijema centralna konzola , ..... )
 

sir.Oliver

Well-known member
nitko nema ? ili barem da kaže gdje da je nadjem .... pomagajte ljudi ..... iako nije dokazano da je bio pijan ( analizom krvi u bolnici ) osiguravajući odbija isplatiti štetu ....
 

Milosh

Test
Mogu ali problem je što to nije tako jednostavno. To nije sve na jednom mjestu (kao u jednoj knjizi ili pdf fajlu) već se to nalazi na milion pojedinačnih web stranica koje ja moram jednu po jednu snimiti kao pdf i pri tome im ručno pisati nazive, da bi vi kasnije znali šta je šta. Jako dugotrajno i dosadno, ogroman pješački posao. Puno lakše bi mi bilo da vam pošaljem samo onaj dio koji vam treba. Ako mi možete reći šeme kojih sistema/podsistema vam trebaju (motor, paljenje, svjetla i sl).
 

sir.Oliver

Well-known member
uglavnom prednji dio ( svjetla , maglenke ) i komandna tabla , pošto je totalno razbijen centralni dio konzole . neznam kaj je vozil v autu , ali ceo onaj dio oko radija je totalno razbijen . u parčićima je . poručio sam neke dijelove sa eBay - a .... ali treba srediti i struju , pošto su pokidani konektori ..... nemorate slati , ako je lakše , stavite linkove u mail .... ja ću to već sebi riješiti .... još jedared , veliko HVALA.
 

Milosh

Test
Ne mogu vam dati link jer ne postoji, nije to online stranica.

Pošaljite mi broj šasije pa ću vam poslati šta uspijem/mognem.
 

sir.Oliver

Well-known member
eto da javim , auto je sredjen . sve šljaka ko urica . i , naravno prodat .... trebalo je namiriti štetu i kaznu . a sada sledi sudjenje sa OD , koje je odbilo isplatiti štetu .... nisu uspeli dokazati da je bio pijan , pa mu i panduri morali vratiti vozačku . ..... još da se reši ovo sa naknadom štete .... refundacijom .

tema može biti obrisana ili barem zaključana . još jedared veliko hvala svima koji su pomogli ... a Milosh - u još jedared veeeliko hvala . možda se vidimo , ako budeš dolazio u Palanku ....
 

sir.Oliver

Well-known member
jako zanimljiva stvar , nitko ne treba šeme ..... kao da ljudi i ne voze C - elisée .... naročito pre FL ( mada gomila stvari sedi i na FL model )
 
Na vrh