Set za karburator

igor

New member
Ja sam to bio kupio u auto volanu samo kaj sam moral to naručit kod njih čekanje cca 10 dana i cijena oko 150 kn.
 

Markic4

New member
Meni isto treba, auto mi se gasi kad je hladan...idemo po nizbrdici, ubacim u ler (ili ako duže držim kuplung) auto se ugasi. Jedino karburator može bit. Štelanje karburatora i paljenja u Rijeci je 500 kuna.
 

RI-222

Member
meni je smetalo sto se gasio prije nego sto stanem na stop ili semafor,cim stisnem kvacilo ugasi se:mad:
sad je ok jer je nastelan karburator
 

Markic4

New member
pa zašto bi to išao raditi, to je opasno
Ako moram stat na nekoj nizbrdici...gasi se odmah.

meni je smetalo sto se gasio prije nego sto stanem na stop ili semafor,cim stisnem kvacilo ugasi se:mad:
sad je ok jer je nastelan karburator
Neznam, mene je strah dat za štelanje karburatora 500 kuna jer imam osjećaj da je moj tako u banani da mu ni štelanje neće pomoć. Ja mislim da ću nabavit neki polovni pa njega sredit. A dali na štelanju mijenjaju dijelove unutar karburatora ako je potrebno?
 

deda

New member
Fergač se ni ne štela ako se sve ne rastepe i promjene potrošni dijelovi,brtve gumice i dizne, ponekad ako je potrebno i osovinice difuzora,sve drugo je posao bez veze.
 

RI-222

Member
meni je motor bio los i nije se dugo vozio,a ja sam jos skinuo lonac iza stavio protocni i sportski filter stavio,tako da sam sve malo pobrkao,i sad kad je motor kao napravljen(radi dobro ali trosi vodu)i kad je mehanicar malo oko karburatora prckao sve je ok:)
 
Na vrh