Saxo VTS by "cmiki"

cmiki

New member
Evo da i ja napisem nešto o svom.... :D

Nedavno sam si nabavil VTS-a, motor je 1.6 8V 02.g
Za sada jos nisam poceo neke prevelike preinake radit, par sitnica!
Bit ce... cim se neka lova kapne... htio bi si tapicirung unutra promjenit kompletno, mozda neke felcne nabavit, ispuh slozit, gevinde ima, tako da moze ici samo vise u pod :cool:

evo slika:...







tu sam zatamnio svjetla folijom za lampe














a ovdje sam se igrao malo s sticker bombing-om jer je bila plastika ta pukla!
 

Marko

Well-known member
re: Saxo VTS by "cmiki"

Dobar! Svaki VTS koji ostane sačuvan je hvalevrijedan!

Koliko km je okrenul? 100 ks jel? Ja bih ostavio serijske felge, bolje ga vrti...
Sviđa mi se naljepnica! :D
 

gox

New member
re: Saxo VTS by "cmiki"

Fini, izgleda uredan preko slika, jel tak uzivo? To je onaj što se malo duže vrijeme prodavao za 3k i kusur eura? Kolko si ga platio na kraju ako se smije znat? Lajk za gewinde i da ide jos u pod, a felgice neke 15" fine nađi :)
 

Nicol

AK HBT Racing
re: Saxo VTS by "cmiki"

nije ti to jugić da se vuče po podu :cool: fakat ne vidim potrebu da još puno legne dole :wub:
zašto mijenjati tapecirunge? ne sviđa ti se uzorak ili su u lošem stanju (meni se sviđaju :) ).. a i di ćeš ljepše felge za njega od ovih.... jao cmiki, opet ćeš na predavanje morat ići :D

daj samo tjeraj to i ne kemijaj previše :grin:
 

cmiki

New member
re: Saxo VTS by "cmiki"

135 hiljada ima, da 100KS, tako izbacuje po šasiji a u papirima je 90 :)
Zato sam ga i imenovao VT? :grin: ide super!

tapicirunzi su u dobro stanju ali mi se te kockice nikako ne svidaju, ne pase mi, htio bi karirano plavi uzorak, ipak je auto plava s efektom :D a i felge bu mozda isle u tamno plavu kricavu... jebiga volim plavu boju...

vidite kaj sam od prijasnjeg auta napravil, jos je kod mene al na prodaju...



PS
ima ko ljevu maglenku, nemam nosace od nje neko je nes kemijal pa je nemogu zasarafit!?
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Saxo odličan :palac-gore:..jedino mi ovaj sticker bode oči :D

A yugo ? Yugo ki bombona,a u pozadini Krčki most :aplauz:
 

Marko

Well-known member
Malo pobliže opiši Yuga, motor i preinake - baš me zanima, sumnjam da si ga samo polakirao u plavu... :sneaky:
 

petarvts

New member
Bok , cini mi se da je ovaj yugo bio ovo ljeto u porecu , to jest bio je parkiran blizu moje kuce , imam i sliku negjde u mobu :) svaka cast pre dobro izgleda :) ako si ovo od yuga napravio saxo moze bit samo bolji :)
 

saxo vts

New member
hahaha to je moj saxo! nadam se da je u dobrim rukama.upravo sam kupio 16v u nizozemskoj.sad tu živim i radim i radom u kuhinji sam si priuštio opet saxa al ovaj put 16v,napokon! ovaj neonsko plavi sam uzeo na krku 2011 dok sam radio na sezoni kao kuhar,a došao sa 1.4 i prodao ga u pulu u 4mj i zaradio neku lovu i uzmem 1.6.auto je bio mint condition i bez razmišljanja sam ga uzeo za 27tkn.išao je jako dobro.a sad uskoro ću postat slike novoga,inače uzeo sam ga u auto kući sa garancijom i svim papirima od 1.vlasnika-žena! da,i to je moguće ovdje,oni paze takve aute pogotovo kad uzmeš u obzir da u mom mjestu nesmiješ premašit 70 jer je na svakom koraku blic i kontrola i jednostavno dobićeš kaznu ukoliko se ganjaš,a i ceste su jako dobre.inače auti iz 90ih izgledaju očuvano i paženo.tako da možeš naletit na astru gsi ko da je iz dućana ili kockicu sa standard look-om ko ispod čekića.pratio sam oglase 6,7mj. i prvo rezervirao opet 1.6 8v al dvobojna karoserija saxa (ona ograničena serija) i u međuvremenu se pojavio 16v odem ga vidit daleko na sjever nizozemske i ubodem ga neki dan.auto me dočekao u auto kući iza stakla,sve vam je jasno. uskoro slike... na autu neću niš radit jer slika govori više od riječi,a i volim serijalu.jer saxo serijski izgleda najbolje sa Toulouse 6x14" kojih sam promjenio 3,4 para.a da ne govorim sa Indianapolis 15".nadam se da te služi moj bivši ljubimac.volio sam taj auto vozit,nema dana kada nisam bar jednom samo obišao po kvartu ,jer jednostavno je zabavno ga vozit.e vidiš,hoću te pitat jesi ga kupio u zg ili si gauzeo od nekog ko ga je kupio od mog starog? jer sam starom svom ostavio ga da ga proda? Branko automehaničar iz Dubrave ;)
 

saxo vts

New member
evo po treći put vts! ovaj put šesnaestventilac i ovih dana si sređujem parkirno mjesto unutar dvorišta zgrade(ne želim da mi ga neka nesposobna za parkiranje ovca ogrebe) autić je u mintcondition stanju.i mogu reći nakon par dana vožnje dok sam ga skužio kako ide, da nije neka prevelika razlika od prijašnjeg(dakle ovoga neonsko plavog iz ovog statusa) al to je ono kad imaš GTI i kolko god ti je drag,želiš R32 ;)

Poruka Moderatora:
Post uređen. Link do postavljene slike ne radi.
http://www.citroenforum.hr/citrocafe-177/tutorial-postavljanje-slika-na-forumu-2392/
 
Na vrh