Saxo VTS 16V

MantaFan

New member
Napokon i ja uhvatio malo vremena,da predstavim vozilo.VTS 16V 87kW,98. godina,klima,podizači.....od "tuninga" ima angel eyes koje bi skinuo prvom prilikom i stavio original.Ostalo je sve original,osim Victor volana i LPG-a.Kupljen u 5.mjesecu,sa godinu dana dugom regom.Do sad sam zamjenio prednje diskove i pločice.Danas kupio sve za veliki servis,lijevu manžetu i desnu stabilizator štangicu.Fali mu crijevo koje ide sa poklopca vetntila na kutiju filtera zraka,pa je i ona kupljena nova.Evo par slika...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

deda

New member
Saxo i Berlingo,najbolji auti koje je Citroen proizvodio u zadnje vrijeme.Teško da će ih nasljednici ikada stiči.
 

MantaFan

New member
Za taj motor nije puno,malo je mjesta oko motora i ima dosta posla.Sa dijelovima i rukama 270 eura nije puno,ako tu uračunaš ulje i set mikroremena(što ja računam).

EDIT:

2 kula: tek sad vidim da ti imaš 8V motor,to je onda puno.Meni je 80 eura samo španer mikroremena.
 

kula13

New member
Ma znam nego su i ovde majstori da kazem "cudni" nikad ne znas sa njima na cemu si,i da li ce da te zavrne za neki deo,jer posle odmah kazu pa znas decko taj auto je sportski to niko nije pazio. :eek::eek::eek:
 

MantaFan

New member
Eto,da se javim,auto i dalje vozi,svaki mjesec nešto šerafim(nije da se kvari,samo loše održavanje prijašnjeg vlasnika),uglavnom,promjenio sam:

-amortizere prednje
-amortizere zadnje
-selene zadnjeg mosta
-nove zadnje čeljusti
-sajle ručne
-ležajevi amortizera
-sve gumene lajtunge kočnica


Auto je sad mehanički doslovno nov.

Poslikam danas/sutra malo,kad se opere.
 

2mario2

Well-known member
Pozdrav. Vidim da ćeš skidat angel eyes, pa ako budeš htio imam ja na svom nove obične farove. Javi se za neki dogovor ukoliko se odlučiš na promjenu
 
Na vrh