Runner Pack + grijani retrovizori

eantema

New member
Bok,
Imam C4 2008. god. Oprema Runner Pack, znači osnovna ;)

Zanima me da li su provedeni kablovi za grijanje retrovizora do samih retrovizora?
Ponukan temom, mislio sam kupiti širokokutni retrovizor sa grijačima Link...
Ako ne, onda kupujem normalni...

Hvala na odgovorima
 

eantema

New member
Ma mislio sam da će mi neki zaposlenik Citroenm Servisa moći odgovoriti u jednoj rečenici

A ne sad da idem kod nekog mehaničara koji će mi raskopati retrovizor da vidi dali je to suportirano
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Zanima me da li su provedeni kablovi za grijanje retrovizora do samih retrovizora?
Ponukan temom, mislio sam kupiti širokokutni retrovizor sa grijačima Link...
Ako ne, onda kupujem normalni...
Ožićenje vjerojatno postoji, no čak i da ih spojiš vrlo vjerojatno neće raditi, jer grijači nisu programirani u CANBus kontrolerima.
 

Ciki vts

New member
Ja sam mislio da moja kola nemaju grijace jer nema gumba za upaliti iste :D ali me jedan frend prosvijetlio i odao mi tajnu kako se pale :D
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Mnogo ljudi misli da nema grijače retrovizora, jer očekuju zasebnu tipku.

Grijači retrovizora uključuju se pritiskom na tipku grijača stražnjeg stakla, odnosno defoggera.
 

Ciki vts

New member
Normalni auti imaju tipku ali ne i citrojen :D

Nego ja moram ako zelim odmagliti retrovizore upaliti i zadnji grijac stakla koji pojede 20 ampera cim pogledas tipku :D
 

Marko

Well-known member
koji pojede 20 ampera cim pogledas tipku
ROFL

otišao mi je prošli tjedan osigurač za grijanje retrovizora i str. stakla pa sam ga zamijenio, jbt moraš imati prste 30 kilne anoreksičarke kaj ga natrag staviš..
 

eantema

New member
Ako te još uvijek zanimaju grijani retrovizori, baci pogled na ovaj topic
Nažalost ja imam stariji C4 tako da mi ti ne odgovaraju.
A i kupio sam preko e-baya, no još ga nisam ugradio. Greškom sam kupio staklo koje nema grijače, tako da ako mi budu sprovedene žice do retrovizora kupujem novi...
 
Na vrh