Resetiranje servisnog intervala

cuk-77

New member
Pred negdje godinu dana naišao sam ovdje na jedan post gdje je bilo objašnjeno
kako poništiti upozorenje za servis koji se javlja prilikom pokretanja motora tj.
prvim okretajem ključa. To sam već jednom i uspješno napravio, ali prošlo je dosta vremena od toga pa bih zamolio znalce da se uključe i ponove postupak
objašnjenja, hvala. (mislim da je nešto bilo pritiskanjem onog lijevog gumba i istovremeno okretanjem ključa,al nisam siguran pa da nešto ne zeznem)
 

cuk-77

New member
Re: Poništenje upozorenja za servis

zahvaljujem na ovom pametnom odgovoru (makar bi bilo bolje da se nisi niti
javio).
uglavnom našao sam odgovor na 4.stranici, ako će još kome zatrebati, pod temom, koji ovlašteni servis za c3


Stisneš i držiš onaj gumb za poništavanje kilometraže, nakon čega okreneš ključ u položaj za kontakt (bez paljenja auta) i ne puštaš gumb dok na display-u ne odbroji od 10 do 0. Nakon što odbroji do 0 servisni interval ti je opet na 20000 km podešen.
 

Sk1968IT

New member
Re: Poništenje upozorenja za servis

Stisneš i držiš onaj gumb za poništavanje kilometraže, nakon čega okreneš ključ u položaj za kontakt (bez paljenja auta) i ne puštaš gumb dok na display-u ne odbroji od 10 do 0. Nakon što odbroji do 0 servisni interval ti je opet na 20000 km podešen.
Zašto meni vraća samo do 8000 km ?
 

Konrad

New member
Re: Poništenje upozorenja za servis

telekodiranje ti je poremeceno...treba ga Lexiom stavit na 12 mjeseci ili 20 000km...
 

Sk1968IT

New member
Re: Poništenje upozorenja za servis

Tec, jel to znači da je netko nešto prčkao po kompjuteru (skidao km ili sl.) ili se to poremetilo samo od sebe?
 
Na vrh