Remenica na bregastoj osovini

onix

New member
Pozdrav svim forumašima

Ljudi je li moguče kupiti desnu remenicu na bregastoj osovini, onu remenicu koja ima ulogu varijatora faze?
 

onix

New member
Hvali ti na info, dam im šifru remenice 0805G4, ovde mi u Èeškoj u ovlaštenom servisu kažu da se nemože naručiti da se više neproizvodi. Isto tako sam imo problem sa crijevom od vode koje vodi od termostata do radijatora za grijane kabine, nemože se naručiti ne proizvodi se više.
 

LukaP

Member
Hvali ti na info, dam im šifru remenice 0805G4, ovde mi u Èeškoj u ovlaštenom servisu kažu da se nemože naručiti da se više neproizvodi. Isto tako sam imo problem sa crijevom od vode koje vodi od termostata do radijatora za grijane kabine, nemože se naručiti ne proizvodi se više.
Svašta

Jesi zvao CS?
 

Memphis

Active member
Hvali ti na info, dam im šifru remenice 0805G4, ovde mi u Èeškoj u ovlaštenom servisu kažu da se nemože naručiti da se više neproizvodi. Isto tako sam imo problem sa crijevom od vode koje vodi od termostata do radijatora za grijane kabine, nemože se naručiti ne proizvodi se više.
Sličan problem imao kolega sa Peuegotu 406 2.0 16V RFR motor. Otišla mu remnica radilice i kad je kupio drugu zamjensku došo kod mene da mu zamijenimo nije pasala. Išao nazad zamijenit sa uzorkom ovi u dućanu nikad takvu nisu imali ni vidli. Na kraju otišao u ovlašetni Peugeot servis vidjet za original da bi mu tam rekli da se ta remenica više ne proizvodi niti se može više di kupit kao nova nego postoji novi tip remenice kao zamjena (ista takva koju je kupio zamjensku) i sa tom remenicom se mijenja cijeli razvod sa zupčanicima kakvo bi nova remenica pasala. A to bi koštalo par tisuća kn ...

Na kraju smo našli polovnu takvu remenicu, čovjek nam je skinuo sa nekog karambola bila je ko nova.

Pretostavljam da je ista stvar i kod tebe što možeš provjerit u serviceboxu.
 
Na vrh