Razne šale, zafrkancije i filmići 😂

Franz

Well-known member
Nepopularno mišljenje: meni su Thompsonovi raniji uradci, poput ovog, s albuma Moli mala - 1992, Vrijeme škorpiona - 1995 i Vjetar s Dinare - 1998, bili nezaobilazni na feštama (period srednje škole). Noviji albumi mu jesu produkcijski bolji, ali su puno politički obojani, a to mi je bezveze, jer ne volim politiku.
 

Cutac

Prèkaroš
Djelomično se slažem. Da ne vuče za sobom to što spomen Thompsona vuče i da nema neke pjesme koje relativno otvoreno izražavaju govor mržnje, bio bi sasvim solidan power metal i hard rock bend na ovim prostorima.

Thompson ima žestok zvuk, šta je, je.
 

Ax boy

Well-known member
Djelomično se slažem. Da ne vuče za sobom to što spomen Thompsona vuče i da nema neke pjesme koje relativno otvoreno izražavaju govor mržnje, bio bi sasvim solidan power metal i hard rock bend na ovim prostorima.

Thompson ima žestok zvuk, šta je, je.
Kakav govor mržnje o čemu ti? Najbolje narodnjaci gdje su likovi toliko jadni da tuguju za ženama ajme meni. Ostavila mee alalalalal, srce moje plače 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤧🤧🤧🤧Buhuhuhu, neš ti...

💪💪
 
Posljednje uređivanje:

Franz

Well-known member
Nabasao sam i na ovo


Tu zvuči kao Divlje Jagode.

Ovo mi je stvarno otkriće jer nikad nisam slušao Thompsona, samo znam par pjesama čisto zato jer bi poginuo negdje da ne znam :ROFLMAO:
Nađi pjesmu "Moj grad". S istog albuma. Is albuma prije: "Na ples" i "Varala se mala". Mi smo to na feštama znali svirati i nitko pojma nije imao da je to Thompson.
 
Na vrh