Razne šale, zafrkancije i filmići 😂

Ax boy

Well-known member

Prilozi

Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Šta je problem točno, ona priča što u EU ispod određene wattaže auti ne moraju imati pranje xenon farova?
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Fabrički auto nema prskalice za xenone, a na tehnickom traze da ima i ne moze da ga kao registruje :D. Kod nas je sad haos za tehnički, bukvalno ako vrata nemaju dva polozaja zaustavljanja, ruse sa tehničkog :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Uređena zemlja, nema šta :)
To baš diskvalificira brdo auti, pogotovo voljenih VAGova.

Ženska, ako je u pravu za pravila na tehničkom, je trebala prebaciti lopticu na carinu/abs/uvoznika. Kako je moguće da se uopće uvoze auti koji se nemogu homologirati i registrirati. I tko ga pustio na cestu te dvije prethodne godine.

Kod nas je bar ekipa 100% utrenirana za izbjegavanje odgovornosti i prebacivanje loptica, teško ćeš nekoga dovesti u ovako glupu situaciju :D
 

Koko

Well-known member
Fabrički auto nema prskalice za xenone, a na tehnickom traze da ima i ne moze da ga kao registruje :D. Kod nas je sad haos za tehnički, bukvalno ako vrata nemaju dva polozaja zaustavljanja, ruse sa tehničkog :D
Jbga tako je to kada se drzava finansira iz EU fonda, pa se mogu proseravati na tehnickom. BiH se finasira iz dzepa stanovnika pa na tehnickom pustaju sve uz naponenu koje nedostatke treba otkloniti, samo da uzmu novac za drzavni budzet. :confused:

 

Milosh

Test
Ženska, ako je u pravu za pravila na tehničkom, je trebala prebaciti lopticu na carinu/abs/uvoznika
I ja sam to pomislio ali koliko sam shvatio da je auto kupljen prije dvije godine a taj zakon sad stupio na snagu. Ne bih rekao da je to onda odgovornost uvoznika i carine.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Komedija. A ništa, onda nek ekipa želje i pozdrave proslijede zakonodavcima... nema smisla hebati u glavu ove tutleke.
 
Na vrh