Razne šale, zafrkancije i filmići 😂

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma to ti se samo čini :D
Kad ju složim možda puknem koju sliku... momentalno je pod stegnutom ceradom, ne stižem previše toga.

Ajde drž'te se teme, bacajte viceve :D
 

Ax boy

Well-known member
Cutac ne diraj mi fiata,dobri su oni. Evo punto može parirati i saxu i C3 ( ako gledamo benzin) čak bi prije možda 1.2 punto nego 1.4 i C3 hahhahahah. Postajem suradnik talijana,kvisling pffff hahahahah izdajem citroen hahahahaha ;) ;) :)
 

Cutac

Prèkaroš
Traži se zašto pod izgovorom ili zašto uopće?

Cutac ne diraj mi fiata,dobri su oni.
Ajde, evo kratki utisak na Fiata sa 55 tisuća km. Šugavi farovi, šugav radio, šugave kočnice, kvrcka kućište suvozačkog airbaga, klima nema senzor osunčanosti pa jednako hladno puše u podne i u ponoć, zadnja(5.) vrata grebu po braniku i zato hrđaju, nisu mogli smisliti spuštanje zadnje police zajedno sa 5. vratima, srednja konzola me čupa/štipa za nogu, kad spustiš ručnu pomakneš retrovizore, hod ručice žmigavca je 40 centimetara, kontrole brisača su autistične, ručna se nalazi ispod sjedala.
A s druge strane, izgleda super, nije uopće glasan na otvorenoj cesti, jako je okretan u gradu i mjenjač je jako dobar.
Taman kakav Fiat treba biti :)
 

diegos

Well-known member
Istina, nekad je F1 bila bolja, od kad su počeli sa raznim štednjama i modernim stazama, nije više toliko uzbudljivo. Bude i danas dobrih akcija na stazi, ali treba toga više.
Ove godine sam bio u austriji gledat i to je bila dobra utrka :D
 
Na vrh